Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün 21.30’Da izleyicisi ile buluşan Rüzgarlı Tepe dizisi oyuncu kadrosunda Enes Özdemir, İlkay Güz Bozkurt, Selma Kutluğ, Arda Şanlı, Benan Yüce Verim, Eda Demirel, Sude Oduncu, Dilek Aba, Gökberk Yıldırım, Furkan Bozkurt, Zeynep Dreyfi Zuhri, Ezgi Dalgıç, Cemre Arda, Serdar Yusuf Şen, Tarık Tiryakioğlu, Gülşah Susam, Arda Şanlı, Benan Yüce gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Rüzgarlı Tepe Sezon Finali Ne Zaman?

Yayın hayatına 1 Ocak 2024 Pazartesi başlayan Rüzgarlı Tepe dizisi hafta içi her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Yayın saati 21.30 olan dizi ilk sezon itibari ile beğenildi ve dizinini ikinci sezonu için Kanal 7 Yönetiminden onay çıktı. Başrollerinde Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda’nın yer aldığı Rüzgarlı Tepe dizisi 28 Haziran 2024 Cuma 130.Bölümüyle beraber sezon finali yapacak.

Son sözü 'Anne beni bir şey ısırdı' olan 5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Son sözü 'Anne beni bir şey ısırdı' olan 5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

Halil Fırat, Zeynep’in ailesi olan Aslanlı’lara düşmandır. Onlardan intikam almak için çalışmaktadır. Ancak Halil, Zeynep’i görünce işler değişmiştir. Halil, Zeynep’e aşık olmuştur. İşte bu denli hikayesi ile dikkatleri çeken Rüzgarlı Tepe dizisi 1.sezonuna 28 Haziranda ara verecek.


Ruzgarli-Tepe-1.Sezon-Finali-Tarihi-768x768

Rüzgarlı Tepe 1.Sezon Finali Tarihi

Kanal 7 ekranlarının iki iddialı yapımı Kan Çiçekleri ve Rüzgarlı Tepe dizisi ilk sezonlarına ara vermeye hazırlanıyor. Hafta içi her gün izleyicisi ile 21.30’da Kanal 7 ekranlarında buluşan Rüzgarlı Tepe dizisi 28 Haziran 2024 130.Bölüm ile beraber 1.sezonuna veda edecek. Dizinin tekrardan ekran severlerle buluşması ise Eylül Ayında olacak.

Editör: Hatice Kübra Savaş