2.sezonu öncesi bazı ayrılıkların yaşandığı Hudutsuz Sevda dizisi oyuncu kadrosunda  Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Mesut Akusta, Emre Bulut, Biran Damla Yılmaz, Burak Sevinç, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Merve Honca, Asuman Dubak gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Hudutsuz Sevda Sezon Finali Ne Zaman?

NOW TV ekranlarında her perşembe izleyicisi ile buluşan Hudutsuz Seda dizisinin ikinci sezonu için onay çıktı. İlk sezonuna 21 Eylül 2023 Perşembe günü başlayan Hudutsuz Sevda dizisi izlenme sıralamalarında gününde yayımlanan İnci Taneleri dizisinin hemen arkasında yer alıyor.

İzlenme sıralamalarından gayet memnun olan Hudutsuz Sevda dizisi için NOW TV yönetimi yeni sezonda da dizi devam etsin kararı aldı. Başrollerinde Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Burak Sevinç gibi isimlerin yer aldığı dizi 1.sezonuna 30 Mayıs itibariyle veda edecek. Sevilen dizinin oyuncu kadrosundan bilindiği üzere Asiye karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu ayrılmıştı.

Hudutsuz-Sevda-1.Sezon-Ne-Zaman-Bitiyor-768x768

Şehrazad Sevde Kimdir? İrem Altuğ Kim? İrem Altuğ Evli mi ? Şehrazad Sevde Kimdir? İrem Altuğ Kim? İrem Altuğ Evli mi ?

Hudutsuz Sevda 1.Sezon Ne Zaman Bitiyor?

İlk sezonu itibari ile oldukça güzel bir dönemi geride bırakan Hudutsuz Sevda dizisi 30 Mayıs 2024 Perşembe günü sezon finali yapacak. Oyuncu kadrosunda büyük bir değişikliğe gitmesi beklenmeyen dizinin 2.sezonuna Eylül ayında tekrardan izleyicisi ile buluşması bekleniyor.

Editör: Hatice Kübra Savaş