İl Özel İdaresi binasında düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan Vali Öksüz, personelin bayramlarını tebrik ederek, yeni dönemdeki çalışmalarında başarılar diledi.

İl Özel İdaresi birim müdürleri ve personelin katılımıyla gerçekleşen bayramlaşma töreni sonrası Vali Türker Öksüz Milletvekili İzzet Akbulut, Milletvekili Mustafa Oğuz, İl Genel Meclisi Başkanı Levent Tokmaker, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, İl Genel Meclisi Üyeleri, Bem-Bir-Sen İl Başkanı Bayram Gülmez, Tüm-Bel-Sen Burdur İl Temsilcisi Sayın Levent Durgun, Yol-İş Sendikası Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kuşbabalı tarafından konuşma yapıldı.

01-14

Vali Öksüz yaptığı konuşmanın devamında, “İl Özel İdaresi olarak biz bir aileyiz. Bu aile ülkemize ve İlimize çok önemli hizmetlerde bulunuyor. Bu hizmetlerinde bundan sonrada inşallah artarak devam etmesini diliyorum. Yeni bir çalışma sezonu başladı yaz ayı ile birlikte gerek alt yapı çalışmaları gerekse üst yapı çalışmalarımız daha fazla hız kazanacak. Bundan sonra hep birlikte inşallah vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmaya onlara hizmet götürmeye, onlara ihtiyaç duydukları hizmetleri vermeye devam edeceğiz.

Dirmil güreşleri tamamlandı! İşte kazanan isim Dirmil güreşleri tamamlandı! İşte kazanan isim

02-12

İl Özel İdare çalışanlarımıza özellikle ifade etmek istiyorum. Bizim en büyük güvencemiz sizlersiniz. Çünkü biz bu çalışmaları yaparken sizlerin emeği ve gayreti ile gece gündüz demeden 7 gün 24 saat esasına göre yaptığınız çalışmalardan güç alıyoruz, kuvvet alıyoruz ve sizlere güveniyoruz. Bu doğrultuda hep birlikte bir çalışma sezonu geçiriyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada inşallah hep birlikte güzel işlere iyi hizmetlere imza atarak vatandaşlarımızı mutlu etmeye çalışacağız.

07B

Bu vesileyle hepinizin bayramını tekrardan tebrik ediyorum. Bütün özel idare çalışanlarımızın aileleri ve sevdikleriyle birlikte daha nice huzurlu ve sağlık içerisinde bayramlara ulaşmasını diliyorum. Bizde bayramlar biliyorsunuz umudun kardeşliğin sevginin tek yürek olmanın, tek nefes olmanın birbirine daha yakın durmanın önemli olduğu günlerdir. Bunları hiç unutmadan her zaman bayramın genel felsefesini özümseyerek hayatımıza devam edersek çok daha mutlu çok daha huzurlu günlere erişiriz diye düşünüyorum. Bugün bizlerle birlikte olan milletvekillerimize şükranlarımı ifade ediyorum. İl Özel İdaresi çalışmalarımız açısından hayırlı, bereketli bir sezon olmasını temenni ediyorum” dedi.

11-7

Kaynak: Valilik Basın