Trabzon'da 9 Temmuz 2024 Salı günü çeşitli ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak. İşte elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler ve kesinti süreleri.

Akçaabat İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 9 Temmuz 2024 tarihinde farklı zamanlarda birkaç kısa süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Eski Köy, Karpınar ve Akçakale mahallelerinde kesinti olacak.

Kesinti Zamanları:

  • İlk kesinti 09:15'te başlayacak ve 10:00'da sona erecek (45 dakika).
  • İkinci kesinti 10:00'da başlayacak ve 10:15'te sona erecek (15 dakika).

Kesinti Nedeni: Kesintiler işletme bakım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır.

Ortahisar İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Trabzon Ortahisar ilçesinde 9 Temmuz 2024 tarihinde 6 saat 30 dakika sürecek bir elektrik kesintisi planlanmıştır. Akyazı Mahallesi kesintiden etkilenecek.

Kesinti Nedeni: Kesinti, yatırım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır. Elektrik kesintisi sabah 09:00'da başlayacak ve öğleden sonra 15:30'da sona erecektir.

Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyeleri alacak Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyeleri alacak

Düzköy İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Düzköy ilçesinde de 9 Temmuz 2024 tarihinde 7 saat sürecek bir elektrik kesintisi yaşanacak. Çayırbağı, Kalınçam, Üçgedik ve Köstere Köyü Camii Mahallesi kesintiden etkilenecek.

Kesinti Nedeni: Kesinti, işletme bakım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır. Elektrik kesintisi sabah 09:00'da başlayacak ve öğleden sonra 16:00'da sona erecektir.

Akçaabat İlçesinde Uzun Süreli Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Akçaabat ilçesinde ayrıca 7 saat sürecek bir elektrik kesintisi daha planlanmıştır. Akdamar, Kirazlık, Alsancak, Kayalar ve Özakdamar mahalleleri kesintiden etkilenecek.

Kesinti Nedeni: Bu kesinti, yatırım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır. Elektrik kesintisi sabah 09:00'da başlayacak ve öğleden sonra 16:00'da sona erecektir.

Kaynak: İsmail Atız