Tunceli'de 9 Temmuz 2024 Salı günü çeşitli bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacak. İşte elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler ve kesinti süreleri.

Tunceli Merkez'de Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Tunceli Merkez'de 9 Temmuz 2024 tarihinde 5 saat sürecek bir elektrik kesintisi planlanmıştır. Geyiksuyu Köyü, İsmet İnönü Mahallesi, Esentepe Mahallesi, İsmet İnönü OSB Mahallesi ve Atlanti Köyü kesintiden etkilenecek.

Kesinti Nedeni: Kesinti, işletme bakım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır. Elektrik kesintisi sabah 09:00'da başlayacak ve öğlen 14:00'te sona erecektir.

Hozat İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Tunceli Hozat ilçesinde de 9 Temmuz 2024 tarihinde 6 saat sürecek bir elektrik kesintisi planlanmıştır. Diyap Ağa Mahallesi, Kardelen Köyü, Boydaş Köyü, Karaçavuş Köyü, TürkTanner Köyü, Çaytaşı Köyü, Köprübaşı Mahallesi, Kavuktepe Köyü ve Kavuktepe Köyü Yorganlı Mezrası kesintiden etkilenecek.

Kesinti Nedeni: Kesinti, işletme bakım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır. Elektrik kesintisi sabah 10:00'da başlayacak ve öğlen 16:00'da sona erecektir.

2024 YKS Sonuçları Açıklanıyor! İşte Açıklanma Tarihi ve Detaylar 2024 YKS Sonuçları Açıklanıyor! İşte Açıklanma Tarihi ve Detaylar

Tunceli’de Elektrik Kesintisi Detayları

Tunceli'de 9 Temmuz 2024 tarihinde planlanan elektrik kesintileri, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle uygulanacak olup, vatandaşların kesinti süreleri boyunca tedbirli olmaları önemle duyurulmuştur. Kesintilerin etkilediği mahalleler ve köyler, elektrik dağıtım şirketi tarafından belirlenen saatler arasında elektrik hizmeti alamayacaktır.

Kaynak: İsmail Atız