Tekirdağ'da 9 Temmuz 2024 Salı günü çeşitli ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak. İşte elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler ve kesinti süreleri.

Hayrabolu İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinde 9 Temmuz 2024 tarihinde çeşitli mahallelerde 4 saat sürecek elektrik kesintileri planlanmıştır. Merkez-Bayramşah, Fahrioğlu, Karayahşi, Yörükler, Kandamış, ve Kemallar mahalleleri kesintiden etkilenecek.

Kesinti Zamanı: Kesintiler sabah 10:00'da başlayacak ve öğleden sonra 14:00'te sona erecek.

Kesinti Nedeni: Kesintiler, planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır.

Malkara İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Malkara ilçesinde de 9 Temmuz 2024 tarihinde 6 saat sürecek bir elektrik kesintisi yaşanacak. Merkez-Küçükhıdır bölgesi kesintiden etkilenecek.

Kesinti Nedeni: Kesinti, planlı bakım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır. Elektrik kesintisi sabah 09:00'da başlayacak ve öğleden sonra 15:00'te sona erecektir.

Şarköy İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Şarköy ilçesinde de aynı gün 6 saat sürecek bir elektrik kesintisi planlanmıştır. Merkez-Gölcük bölgesi kesintiden etkilenecek.

Kesinti Nedeni: Kesinti, planlı bakım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır. Elektrik kesintisi sabah 09:00'da başlayacak ve öğleden sonra 15:00'te sona erecektir.

Kapaklı İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Kapaklı ilçesinde ise 1 saat sürecek kısa süreli elektrik kesintileri planlanmıştır. Merkez-Cumhuriyet, Merkez-Atatürk, Merkez-İsmet Paşa ve Merkez-Bahçelievler mahalleleri kesintiden etkilenecek.

Yıldız Sarayı Ücretsiz mi? Ziyaret Günleri ve Saatleri Açıklandı! Yıldız Sarayı Ücretsiz mi? Ziyaret Günleri ve Saatleri Açıklandı!

Kesinti Zamanı: Kesintiler sabah 04:00'te başlayacak ve 05:00'te sona erecektir.

Çerkezköy İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Çerkezköy ilçesinde de 9 Temmuz 2024 tarihinde 9 saat sürecek bir elektrik kesintisi yaşanacak. Merkez-Yıldırım Beyazıt bölgesi kesintiden etkilenecek.

Kesinti Nedeni: Kesinti, planlı bakım çalışmaları nedeniyle uygulanacaktır. Elektrik kesintisi sabah 08:30'da başlayacak ve akşam 17:30'da sona erecektir.

Kaynak: İsmail Atız