Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Muhammed Özdemirci asaleten atandı. 

Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, paylaşımında; "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleri ve Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in tensipleriyle Burdur İl Millî Eğitim Müdürü olarak asaleten atanmış bulunmaktayım. Şahsıma bu görevi tevdî eden Sn. Cumhurbaşkanımıza ve Sn. Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum." ifadelerini kullandı.

MUHAMMED ÖZDEMİRCİ KİMDİR?

1978 yılında Ankara´da doğan Muhammed Özdemirci, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini memleketi Antalya´nın Korkuteli ilçesinde tamamlamıştır.

2000 yılında Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü´nden mezun olmuştur.

2000-2009 yılları arasında Yozgat ve Antalya illerinde sınıf öğretmenliği yapmıştır.

2009-2013 yılları arasında Antalya´da bulunan Kültür İlköğretim Okulu ve Konyaaltı Halk Eğitimi Merkezi´nde müdür yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

2012-2013 Eğitim Öğretim yılında Toros Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yüksek Lisansı Programı´nda tezsiz yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

2013-2017 yılları arasında Kepez ilçesindeki Fikret Haluk Saraçoğlu İlkokulu´nda okul müdürü olarak görev yapmıştır.

2017-2023 yılları arasında Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nde Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü olarak görev yapmıştır.

25.08.2023 tarihinde Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde göreve başlamıştır.

Evli ve üç çocuk babasıdır.