Burdur'da Saniyeler Hayat Kurtardı Burdur'da Saniyeler Hayat Kurtardı

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, halk ekmeğinin vatandaşlara daha geniş bir erişim imkanı sunması amacıyla üç yeni satış noktasında satışa sunulacağını açıkladı. Başkan Alagöz'ün yaptığı duyuruya göre, Halk Ekmek yarından itibaren TERMO MARKET 1 ve BELEDİYE EK HİZMET BİNASI'nda, birkaç gün sonra ise PETROL OFİSİ Akaryakıt İstasyonu'nda satışa sunulacak. Halk Ekmek, söz verildiği gibi 4 liradan satılmaya devam edecek.

Başkan Alagöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Çok kıymetli Tefenni'li hemşerilerim. Halkın ekmeği HALK EKMEK yarından itibaren TERMO MARKET 1 ve BELEDİYE EK HİZMET BİNAMIZDA, bir kaç gün sonra da PETROL OFİSİ Akaryakıt istasyonumuzda söz verdiğimiz gibi yine 4 liradan satışına devam edecektir. Halka hizmet Hakk'a hizmet anlayışımızla, halkın ekmeğini halkın istediği fiyat ve kalitede sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Belediyenin, ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşların yanında olma ve onların günlük ihtiyaçlarını karşılama amacıyla attığı bu adım, halk tarafından memnuniyetle karşılandı.

441899095 927968392674420 4770519399887417923 N

Kaynak: MUHAMMET FATİH BAŞCI