Müge Anlı ile Tatlı sert programında yine çok merak edilen bir olay yaşandı. Geçtiğimiz hafta programa katılan endişeli bir aile kayıp oğulları Kaan Çam'ı bulmak için Müge Anlı'dan yardım istedi. Peki Kaan Çam bulundu mu? Kaan Çam olayı nedir? İşte detaylar...

Müge Anlı, geçen hafta programına katılan endişeli ailenin 15 yaşındaki kayıp oğlu Kaan Çam'ı bulmak için harekete geçti. Açıklanan bilgilere göre, Kaan'ın Nişantaşı ve Şişli gibi semtlerde dolaşırken, saçlarından yaptığı Müslüm bıyıkları ile ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın sevgilisi olduğunu iddia ettiği öğrenildi. Peki kayıp Kaan Çam bulundu mu? Detaylar için haberimize göz atın...

muge-anli-kayip-kaan-cam-bulundu-mu-kaan-cam-olayi-nedir-1714473845-485-x750

Müge Anlı'da Kaan Çam bulundu mu?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine ilginç bir olay yaşandı.

Geçen hafta, Tayfun ve Gamze adlı çift, 15 yaşındaki oğulları Kaan Çam'ı bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu.

Aile, Arabesk müziğe olan tutkusuyla bilinen Kaan'ın, Müslüm Gürses hayranı olduğunu belirtti ve saçlarını keserek bıyık yaptığını dile getirdi.

Kaan, 8 gündür kayıp olmasının ardından Müge Anlı, onu bulmak için tüm imkanlarını seferber etti. Bursa'dan kaçan 15 yaşındaki Kaan Çam'ın İstanbul'a gelerek sevgilisini aradığı öğrenildi.

Kaan, kendini Müslüm Gürses'e benzetmek için bıyık takması nedeniyle sokaklarda dikkat çekiyordu.

Stüdyoda şaşkınlık yaratan bir telefon görüşmesi gerçekleşti. Görüşmeyi yapan bir görgü tanığı, kayıp olduğu düşünülen Kaan'ı Nişantaşı ve Beşiktaş bölgelerinde bir bankta otururken gördüğünü belirtti.

Kaan, tanıklara sevgilisini aradığını ve onun nerede oturduğunu sorduğunu ifade etti. Tanıklar, Kaan'ın sevgilisinin kim olduğunu merak ederek sordular. Kaan, elinde resmi olmadığını belirtti ve internet üzerinden Farah Zeynep Abdullah'ın resmini göstererek onun sevgilisi olduğunu söyledi.

Kemer'de Ölü Yunus Balığı Bulundu! Kemer'de Ölü Yunus Balığı Bulundu!

Bu durum karşısında görgü tanıkları, Kaan'ın zihninin dengesiz olduğunu düşünerek oradan ayrıldılar.

Şu ana kadar Nişantaşı ve Şişli gibi semtlerde etrafına, Farah Zeynep Abdullah'ın sevgilisi olduğunu iddia ederek dolaşan gence ulaşılamadı.

Editör: Hatice Kübra Savaş