Bucak'ta Feci Kaza: Kalp Masajıyla Hayata Tutundu: 2 Çocuk Ağır Yaralı! Bucak'ta Feci Kaza: Kalp Masajıyla Hayata Tutundu: 2 Çocuk Ağır Yaralı!

Muhammet Emin Güneş, yetenek dolu bir müzisyen olarak adını duyurmaya devam ediyor. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Müzik Öğretmenliği mezunu olan Güneş, kendi sözlerini ve bestesini içeren "Büyüdüm Çoktan" adlı şarkısıyla dikkatleri üzerine çekti.

2013 yılında Burdur'a gelen Güneş, müzik tutkusunu üniversite eğitimiyle birleştirerek kendini geliştirdi. Sonuç olarak ortaya çıkan "Büyüdüm Çoktan" adlı şarkısı kısa sürede sosyal medyada büyük bir beğeni topladı.

Güneş, şarkısının başarısını dostlarıyla paylaşmanın gururunu dile getirirken, yapımda emeği geçen herkese de ayrı ayrı teşekkür etti. Kayıt, mix, mastering işlerini Buğra Sercan Sahil'in üstlendiği şarkıda, bağlama sanatçısı olarak Gökhan Çağırkan, keman sanatçısı olarak yine Buğra Sercan Sahil ve görüntü yönetmenliği ve klip çalışmalarını Murat Akyol gerçekleştirdi.

Güneş'in müzikteki başarısı ve paylaşımcı ruhu, geniş kitleler tarafından takdirle karşılanıyor. "Büyüdüm Çoktan" adlı şarkısı, müzik tutkunlarının dinleme listelerinde önemli bir yer edinmeyi başarıyor.

Editör: Hatice Kübra Savaş