Yapılan görüşmede turizm ve ticaret başta olmak üzere ekonomik gelişmeler ve bölgesel kalkınma odaklı iş birlikleri ele alındı.

Ziyaret hakkında açıklama yapan BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik: “Programlarımız elverdikçe Batı Akdeniz Bölgesindeki sivil toplum örgütü başkanlarıyla görüşmelerimiz ve iletişimimiz devam ediyor. Bugün de Kumluca Ticaret ve Sanayi Odamızla bir araya geldik. Yerelde ve geneldeki ekonomik gelişmelerle ilgili karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunduk. Bölgesel kalkınma odaklı iş birliklerimizi, planlarımızı ve çalışmalarımızı gözden geçirdik. Turizm ve ticaret başta olmak üzere bölgemizin sosyoekonomik olarak güçlü yönleri ve potansiyelleri hakkında güncellemelerde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden dolayı Kumluca Ticaret ve Sanayi Odamızın Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN’e ve Kumluca TSO Genel Sekreteri Mesut Bakar’a ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kumlucatso1

Vali Türker Öksüz ve Eşi Meral Öksüz'den Kurban Bayramı Ziyareti Vali Türker Öksüz ve Eşi Meral Öksüz'den Kurban Bayramı Ziyareti

Ziyarette BUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yoran ve Kumluca TSO Genel Sekreteri Mesut Bakar da hazır bulundu

Kaynak: BUTSO Basın