Burdur'da Saniyeler Hayat Kurtardı Burdur'da Saniyeler Hayat Kurtardı

KOSGEB İl Müdürü Davut Tolga Uğur’un da yer aldığı ziyarette kurumlar arası koordinasyon, iş birlikleri ve ekonomik gelişmeler ele alındı.

YENİ TEŞVİKLER VE KOORDİNASYON

Ziyaret hakkında açıklamada bulunan BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik: İlimizdeki küçük ve orta büyüklükteki işletmelere ilişkin yaptığımız görüşmede; yeni teşvikler, kurumlar arası iş birlikleri ve koordinasyon konularında güncellemelerde bulunduk. Üyelerimiz için yeni teşvikler ve bu teşviklerden yararlanma koşulları, işletmeleri geliştirme çalışmaları, desteklerin amacı ve kapsamının yanı sıra kendi işini kurmak isteyen gerçek kişilerin desteklemelerdeki yol haritası hakkında bilgi edindik.  Talep ve beklentilerimizi aktardık.

Kosgeb2

Bu minvalde İl Müdürümüz Sayın Davut Tolga Uğur ile koordinasyon ve iletişimdeyiz. İlimiz ekonomisini geliştirmek, üyelerimiz başta olmak üzere tüm işletmelerimizin ekonomik olarak büyümesi kapsamında çalışmalarımız devam ediyor. Ziyaretlerinden dolayı KOSGEB Başkanı Sayın Ahmet Serdar İbrahimcioğlu’na, İl Müdürümüz Sayın Davut Tolga Uğur’a ve beraberindeki misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette BUTSO Meclis Başkanı Ömer Çeliker ve BUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yoran'da bulundu 

Kaynak: BUTSO Basın