Show TV ekranlarında her cuma 20.00’da izleyicisi ile buluşan Kızılcık Şerbeti dizisi aldığı yayın durdurma cezalarının ardından yeni sezonda yüksek reytingler almaya devam ediyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Selin Türkmen, Sevim Erdoğan, Yiğit Dikmen, Aysun Demir, Gizem Coşkun, İrem Deniz, Özge Özacar gibi isimler yer alıyordıu.

Kızılcık Şerbeti Mihri Öldü Mü?

Dizinin son döneminde beyin kanaması geçirmesi sebebiyle Apo karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen’in yerine Ahmet Mümtaz Taylan hayat verecek. Diziden Mihri karakterine hayat veren Gizem Yanık’ın ayrıldığı öğrenildi. Mihri son bölümde Metehan yüzünden intihar girişiminde bulunmuştu. Metehan Mihri’ye ‘ Ben kapalı kızlardan hoşlanmıyorum’ demişti. Bunun üzerine Mihri’nin psikolojisi bozulmuştu. Metehan sonradan sonraya arkadaş olarak seviyorum demiş ve Mihri için bu sözler umut ışığı olmuştu.

Gizem-yanik-diziden-Ayrildi-Mi-768x960

Gülşah Çomoğlu Öldü mü ? Kimdir ? Gülşah Çomoğlu  Nereli ? Gülşah Çomoğlu  Neden Öldü ? Gülşah Çomoğlu Öldü mü ? Kimdir ? Gülşah Çomoğlu Nereli ? Gülşah Çomoğlu Neden Öldü ?

Gizem Yanık Diziden Ayrıldı Mı?

Kızılcık Şerbeti dizisinde Ertuğrul’un kızı Mihri karakterine hayat veren Gizem Yanık’ın ayrıldığı duyuruldu. Sevilen dizide Metehan’a olan aşkıyla gönülleri fetheden Mihri karakteri ayrıldı. Mihri karakterine hayat veren Gizem Yanık 55.Bölüm ile beraber reyting rekortmeni olan diziye veda edecek. Sözleşmesinin sezon başında bittiği ancak seyirci için birkaç bölüm uzatıldığı öğrenilen Gizem Yanık yeni projeler için şimdiden gün sayıyor.

Editör: Hatice Kübra Savaş