Oy sayımı için sandıkları açılır açılmaz Karamanlı için seçim sonuçları anlık olarak Burdur Yeni Gün Medya tarafından takip edilecek ve sonuçlar anlık olarak www.burduryenigun.com adresinden vatandaşlarla paylaşılacak. Açılan sandıkları ve oy oranlarını Burdur Yeni Gün’ün internet sitesinden, sosyal medya hesaplarından ya da canlı yayınından anbean takip edebilirsiniz

KARAMANLI’nın Seçim Tablosu Nasıl?

2019 mahalli idareler seçiminde Karamanlı’da toplam 4.404 seçmenden 3.879 oy sayımı gerçekleşti ve bu oylardan 3.714 tanesi geçerli sayıldı.

2019 yerel seçimlerinde Karamanlı Belediye Başkanlığı için AK Parti’den Fatih Selimoğlu, CHP’den Turgut Yasa, MHP’den Filiz Şener Türkoğlu, Saadet Partisi’nden Hasan Şahin yarıştı. 2.361 oy sayısı ve %63.57 oy oranı ile AK Parti’den Fatih Selimoğlu Belediye Başkanlığı Seçimini kazandı.

2019karamanlı

(Görsel: 31 Mart 2019 Karamanlı Seçim Sonuçları)

31 Mart 2024 mahalli idareler seçimi için ise Karamanlı’da  AK Parti’den Fatih Selimoğlu, MHP’den İskender Karasu, CHP’den Ali Hacıbeyoğlu, İYİ Parti’den Ömür Karakaya Karamanlı Belediye Başkanlığı için adaylığa çıkan isimler oldu.

2024karamanlı

(Görsel: 31 Mart 2024 Karamanlı Seçim Adayları)

31 Mart Pazar günü sandıklar açılır açılmaz oy sayımları ve oranları ile ilgili bütün bilgileri canlı olarak Burdur Yeni Gün WebTv’den canlı izleyebilir, www.burduryenigun.com internet sitesinden okuyabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

KARAMANLI Seçim Sonuçları Canlı ve Anlık Takip Et

Burdur merkez, ilçeler ve beldeler olmak üzere toplam on beş bölgede yöneticilerin oylama ile belirleneceği seçim 31 Mart Pazar gününde gerçekleştirilecek. Sandıkların açılması ile oy sayımı başlar başlamaz Karamanlı seçim sonuçları, il merkezi, ilçeler ve beldelerdeki oy oranı canlı olarak aktarılacak. Burdur seçim sonuçları canlı olarak Burdur Yeni Gün’de paylaşılacak. Nerede, kimin, hangi partinin önde olduğunu sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.