Oy sayımı için sandıkları açılır açılmaz Gölhisar için seçim sonuçları anlık olarak Burdur Yeni Gün Medya tarafından takip edilecek ve sonuçlar anlık olarak www.burduryenigun.com adresinden vatandaşlarla paylaşılacak. Açılan sandıkları ve oy oranlarını Burdur Yeni Gün’ün internet sitesinden, sosyal medya hesaplarından ya da canlı yayınından anbean takip edebilirsiniz

GÖLHİSAR’ın Seçim Tablosu Nasıl?

2019 mahalli idareler seçiminde Gölhisar’da toplam 10.763 seçmenden 9.299 oy sayımı gerçekleşti ve bu oylardan 8.882 tanesi geçerli sayıldı.

2019 yerel seçimlerinde Gölhisar Belediye Başkanlığı için AK Parti’den İbrahim Sertbaş, İYİ Parti’den Bülent Şakir Okunakol, MHP’den Nasuh Eroğuz, bağımsız olarak Atila Çömek, Saadet Partisi’nden Alaaddin Dinç, BTP’den Mustafa Duyar yarıştı. 3.654 oy sayısı ve %41.13 oy oranı ile AK Parti’den İbrahim Sertbaş Belediye Başkanlığı Seçimini kazandı.

2019gölhisar

(Görsel: 31 Mart 2019 Gölhisar Seçim Sonuçları)

31 Mart 2024 mahalli idareler seçimi için ise Gölhisar’da AK Parti’den İbrahim Sertbaş, MHP’den Ramazan Canural, CHP’den İbrahim Bütün, İYİ Parti’den Nizamettin Can, Yeniden Refah Partisi’nden Eray Can, Zafer Partisi’nden Nurgül Çelik, Saadet Partisi’nden Alaaddin Dinç, HÜDA Pa’rdan Halil Çelik Gölhisar Belediye Başkanlığı için adaylığa çıkan isimler oldu.

2024gölhisar

(Görsel: 31 Mart 2024 Gölhisar Seçim Adayları)

31 Mart Pazar günü sandıklar açılır açılmaz oy sayımları ve oranları ile ilgili bütün bilgileri canlı olarak Burdur Yeni Gün WebTv’den canlı izleyebilir, www.burduryenigun.com internet sitesinden okuyabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

GÖLHİSAR Seçim Sonuçları Canlı ve Anlık Takip Et

Burdur merkez, ilçeler ve beldeler olmak üzere toplam on beş bölgede yöneticilerin oylama ile belirleneceği seçim 31 Mart Pazar gününde gerçekleştirilecek. Sandıkların açılması ile oy sayımı başlar başlamaz Gölhisar seçim sonuçları, il merkezi, ilçeler ve beldelerdeki oy oranı canlı olarak aktarılacak. Burdur seçim sonuçları canlı olarak Burdur Yeni Gün’de paylaşılacak. Nerede, kimin, hangi partinin önde olduğunu sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.