Burdur Valisi Ali Arslantaş, Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik ve emniyet mensuplarını makamında kabul etti. 

Kabullerinden dolayı Vali Arslantaş’a teşekkür eden Emniyet Müdürü Bitirik, çiçek takdimi sonrası polis haftası etkinlikleri kapsamında bilgi verdi.  Emniyet Teşkilatının 10 Nisan Polis Haftasını kutlayan Vali Arslantaş, İl Emniyet Müdürlüğünün her şubesinden gelen emniyet mensupları ile bir süre sohbet ederek görevlerinde başarılar diledi. 

GÖREVİNDE ÜSTÜN BAŞARI GÖSTEREN POLİSLERE BAŞARI BELGESİ

Vali Ali Arslantaş, Genel asayiş ve kamu düzenin sağlanması, suçun önlenmesi amacıyla alınan önleyici tedbirler kapsamında gösterilen üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı 10 emniyet mensubunu Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.  Başarı Belgelerini alan emniyet mensuplarına çalışmalarında gösterdikleri üstün gayretten dolayı teşekkür eden Vali Arslantaş, aileleri ve sevdikleriyle mutlu bir hayat geçirmelerini diledi.

Ziyaret sonrası Vali Arslantaş, etkinlikler kapsamında İstasyon Caddesinde Emniyetin çeşitli şubeleri tarafından açılan tanıtım stantlarını ziyaret ederek görevli polislerden bilgi aldı.