LGS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? MEB Açıkladı mı ? LGS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? MEB Açıkladı mı ?

Atasun Optik, yaz sezonunun havalı ve dikkat çeken trend güneş gözlüğü modelleriyle festival stilinin tamamlayıcısı oluyor.

 Yazın neşesinin ve dinamizminin en fazla hissedildiği etkinliklerin başında gelen festivaller, renkli giysiler ve cıvıl cıvıl aksesuarlarla kendi modasını yaratıyor. Bu yılın festivallerinde daha sade ve günlük kombinlerin öne çıktığı görülüyor. Güneşin tadını çıkarırken, festivalde tüm gözleri üzerine çekecek güneş gözlüğü modelleri Atasun Optik mağazalarında yerini alıyor. 

Vogue’un gül kurusu güneş gözlükleri, romantik tarzda kombinleri tamamlarken, Hawk’ın beyaz, kalın çerçeveli, degrade model güneş gözlükleri feminen tarzıyla öne çıkıyor. Ray-Ban’in metal saplı pembe güneş gözlükleri ise saten kumaşlardan oluşan kombinlere zarif bir dokunuş yapıyor.

Sokak stilinin ön plana çıktığı kombinlerde Armani Exchange’in mat siyah çerçeveli güneş gözlükleri tercih edilirken Inesta Fashion’ın siyah oval çerçeveli güneş gözlükleri ise salaş konser kombinlerinin tamamlayıcı parçası oluyor. Persol’un dikdörtgen çerçeveli, kalın saplı güneş gözlükleri ise stiline fark katmak isteyenlere hitap ediyor.

Minimalist tasarımıyla Police’in gri renkli, köşeli çerçeveli güneş gözlükleri klasik deri ceketli görünümlerle eşleştirilirken Ralph Lauren’in bej ve çekik çerçeveli güneş gözlükleri sadelikten yana olanlara eşlik ediyor. Prada’nın gri rengi, şeffaf çerçeveli güneş gözlükleri ise blazer ceketlerin göz alıcı aksesuarı oluyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ