Oy sayımı için sandıkları açılır açılmaz Çavdır için seçim sonuçları anlık olarak Burdur Yeni Gün Medya tarafından takip edilecek ve sonuçlar anlık olarak www.burduryenigun.com adresinden vatandaşlarla paylaşılacak. Açılan sandıkları ve oy oranlarını Burdur Yeni Gün’ün internet sitesinden, sosyal medya hesaplarından ya da canlı yayınından anbean takip edebilirsiniz

ÇAVDIR’ın Seçim Tablosu Nasıl?

2019 mahalli idareler seçiminde Çavdır’da toplam 3.863 seçmenden 3.459 oy sayımı gerçekleşti ve bu oylardan 3.274 tanesi geçerli sayıldı.

2019 yerel seçimlerinde Çavdır Belediye Başkanlığı için MHP’den Süleyman Kayacan, AK Parti’den Mustafa Uysal, İYİ Parti’den İsmail Kuzucu, Saadet Partisi’nden Kenan Erdem, BTP’den Halil Akdağ yarıştı. 1.367 oy sayısı ve %41.75 oy oranı ile MHP’den Süleyman Kayacan, Belediye Başkanlığı Seçimini kazandı.

2019çavdır

(Görsel: 31 Mart 2019 Çavdır Seçim Sonuçları)

31 Mart 2024 mahalli idareler seçimi için ise Çavdır’da, AK Parti’den Adem Göçer, MHP’den Süleyman Kayacan, CHP’den Ali Okan Yücel, Yeniden Refah Partisi’nden Fatih Bayar, Zafer Partisi’nden Kadir Çelik, Saadet Patisi’nden Mehmet Topçu, HÜDA Par’dan Mehmet Erden Çavdır Belediye Başkanlığı için adaylığa çıkan isimler oldu.

2024çavdır

(Görsel: 31 Mart 2024 Çavdır Seçim Adayları)

31 Mart Pazar günü sandıklar açılır açılmaz oy sayımları ve oranları ile ilgili bütün bilgileri canlı olarak Burdur Yeni Gün WebTv’den canlı izleyebilir, www.burduryenigun.com internet sitesinden okuyabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

ÇAVDIR Seçim Sonuçları Canlı ve Anlık Takip Et

Burdur merkez, ilçeler ve beldeler olmak üzere toplam on beş bölgede yöneticilerin oylama ile belirleneceği seçim 31 Mart Pazar gününde gerçekleştirilecek. Sandıkların açılması ile oy sayımı başlar başlamaz Çavdır seçim sonuçları, il merkezi, ilçeler ve beldelerdeki oy oranı canlı olarak aktarılacak. Burdur seçim sonuçları canlı olarak Burdur Yeni Gün’de paylaşılacak. Nerede, kimin, hangi partinin önde olduğunu sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.