'Eğitim kenti Burdur'un ve Burdur Bahçeşehir Koleji'nin gururu Irmak Göker, Türkiye birincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

Altınyayla 33. Geleneksel Dirmil Altın Sipsi Güreş Şenlikleri'nden Renkli Görüntüler Altınyayla 33. Geleneksel Dirmil Altın Sipsi Güreş Şenlikleri'nden Renkli Görüntüler

Burdur Bahçeşehir Koleji, 1 Temmuz 2024 Pazartesi günü düzenlediği etkinlikte Türkiye şampiyonu Irmak Göker ile medya'yı buluşturdu...

Kahvaltılı basın toplantısının açılışında konuşan Burdur Bahçeşehir Koleji kurucusu ve yöneticisi Hurşit Çetin, büyük bir sevinç içinde olduklarını dile getirdi. Burdur Bahçeşehir Koleji'nin büyük bir aile olduğunu belirten Hurşit Çetin, öğrenciler, öğretmenler, öğrenci velileri ile birlikte Burdur Bahçeşehir'in örnek bir ivme yakaladığını, gerek bireysel gerek toplam başarılarda Burdur Bahçeşehir markasının başarıyla güçlenerek eğitim serüvenine devam ettiğinin altını çizdi.

Irmak, başarısını ailesinin ve öğretmenlerinin sürekli desteğine borçlu olduğunu vurguladı. Eğitimde devamlılık ve düzenli çalışmanın önemini belirten Irmak, bu prensiplerin kendisine başarıyı getirdiğini ifade etti.

Irmak Göker, düzenli çalışmanın ve iletişimin başarının anahtarı olduğuna dikkat çekerek, diğer öğrencilere bu yönde tavsiyelerde bulundu. "Başarının sırrı düzenli çalışmak ve hedeflerimize odaklanmaktır," diyen Irmak, ailesiyle birlikte bu gururu yaşamanın mutluluğunu paylaştı ve öğretmenlerine minnettarlığını dile getirdi.

Kaynak: BURDUR YENİ GÜN MEDYA