Sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğü hizmetlere bir yenisini daha ekleyen Burdur Belediyesi, yaz aylarında vatandaşların aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilmeleri için Açık Hava Sinema Günleri düzenliyor. 

8 Temmuz – 22 Temmuz tarihleri arasında farklı mahallelerde düzenlenecek olan açık hava sinema etkinlikleri gün sürecek. 

Açık Hava Sinema Günleri’nin düzenleneceği mahalleler ve filmler; 8 Temmuz “Aybüke” Bozkurt-Aydınlıkevler Mahallesi Toki Pazar yeri, 10 Temmuz “Hayatla Barış” Bağlar-Özgür Hızırilyas Mahallesi Fidan Pazarı, 12 Temmuz “Ölümlü Dünya 2” Fevzi Çakmak-Atatürk-Emek Mahallesi 149 Evler Cami Altı Parkı, 15 Temmuz “Nefes” Yeni-Yenice-Dere- Cemil Mahallesi Meteoroloji yanı, 17 Temmuz “Murat Göğebakan” Menderes Mahallesi Kemal Solmaz Ortaokulu, 19 Temmuz “Bursa Bülbülü” Armağan İlci Mahallesi 100. Yıl Parkı Yeni Pazar Alanı Yanı, 22 Temmuz Şirinevler Mahallesi Şirinevler Parkı olarak belirlendi.

Burdur'da tefecilik operasyonu! baba, oğul tutuklandı Burdur'da tefecilik operasyonu! baba, oğul tutuklandı

Konuya ilişkin açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında evlerinde kapanıp kalmak istemeyen vatandaşlarımıza yeni bir alternatif etkinlik düzenliyor ve Açık Hava Sinema Günleri’ni başlatıyoruz. Tüm aile fertlerinin bir arada izleyebileceği ve vizyona giren güncel filmlerden oluşan sinema günlerine tüm halkımız davetlidir. 

Kaynak: Haber Merkezi