Burdur’da ayrı yaşadığı eşini iş yerinde tüfekle öldüren ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Serhan S. nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Burdur’da Atatürk Caddesi’nde dönerci işleten eşini tüfekle vurduktan sonra polis ekiplerince gözaltına alınan zanlı Serhan S. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmişti.

Serhan S.’nin polis merkezindeki ifadesinde, “Uyuşturucu tedavisi görüyordum. Boşanma aşamasındaydık. Eşim evi terk etti. Ben de babamın evinde yaşıyordum. Uzaklaştırma kararı da aldırınca çocuğumu göremedim. Psikolojim bozuldu. Pişmanım” dediği belirtildi.

Polis gözetiminde adliyeye getirilen şüpheli, savcılık sorgusunun ardından nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarıldı. Serhan S. mahkeme heyeti tarafından tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

Burç Mahallesi’nde dün eşinin hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenilen Serhan S, eşi Nurcan S’yi tüfekle başından yaralamış, kaçarken kayınpederinin dükkanını da silahla basan zanlı polis ekiplerince yakalanmıştı. Ağır yaralanan 35 yaşındaki kadın kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti.