Varol’dan mesaj var; sosyal medya’dan seslendi

Burdur’un önde gelen, sevilen iş insanlarından BAKİ VAROL’un sağlık durumu iyi’ye gidiyor. Geçtiğimiz günlerde karaciğer yetmezliği rahatsızlığı nedeniyle karaciğer nakli yapılan Baki Varol’un sağlık durumu her geçen gün düzeliyor. Varol’u, Antalya’da tedavi gördüğü Hastane’de Vali Ali Arslantaş ziyaret etti.

İstirahat eden Baki Varol da, dün sosyal medya ortamında facebook hesabından bir paylaşımda bulunarak, sağlık durumu ve tedavi süreci hakkında bilgi verdi, herkese teşekkür etti. “Siz sevenlerimin duası ile en kısa zamanda işlerimin başına geçmek üzere bir süreliğine istirahate çekildim. Bu süre zarfında gerek il içinden, gerek il dışından hastaneye gelen, gelemeyen, telefonla arayan, arayamayan, merak eden, soran, yanımızda olan tüm dostlarıma teşekkür ederim” diyen Baki Varol, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Dostlarım,

Birçoğunuzun bildiği üzere bir süredir Karaciğer yetmezliği rahatsızlığım vardı, tedavi sürecimin geldiği noktada organ nakli ameliyatına karar verildi bu durum karşısında kayıtsız kalmayıp karaciğerini benimle paylaşmak isteyen yeğenim Mustafa ile birlikte Medical Park Antalya Hastanesi’nde organ nakli ameliyatımızı 08.10.2021 Cuma günü birbirinden kıymetli hocalarımız sayesinde başarılı bir şekilde atlatmış bulunmaktayız.

Bu vesile ile yeğenim Mustafa Varol’a da tekrar teşekkür ediyorum. Belirtmek isterim ki her ikimizin de sağlık durumu çok şükür gayet iyi.   Siz sevenlerimin duası ile en kısa zamanda işlerimin başına geçmek üzere bir süreliğine istirahate çekildim. Bu süre zarfında gerek il içinden, gerek il dışından hastaneye gelen, gelemeyen, telefonla arayan, arayamayan merak eden, soran, yanımızda olan tüm dostlarıma teşekkür eder sevgiyle selamlarım.

Yakın ilgilerinden dolayı Kara Kuvvetleri Komutanımız Orgeneral Sayın Musa ARSEVER’e hastanede ziyaret ederek şeref veren Burdur Valimiz Sayın Ali ARSLANTAŞ’a, Muratpaşa Kaymakamımız Sayın Orhan BURHAN’a, Antalya İl Jandarma Komutanımız Tuğgeneral Sayın Yavuz FİDAN’a, Burdur İl Jandarma Komutanımız Albay Sayın Mustafa GÜDER’e, Burdur İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ümit BİTİRİK’e, arayıp soran tüm mülki amirlerimize, Ankara’dan ve diğer illerden kalkıp gelen, arayan soran, ulaşan ulaşamayan tüm bürokrat dostlarıma, kardeşlerime sonsuz şükranlarımı sunarım.

Rahatsızlığımın ortaya çıktığı ilk günden beri birebir süreci takip eden Sevgili Dostum, arkadaşım, kardeşim Dr. Sayın Mevlüt Yaman’a ve ailesine de her daim benim ve ailemin yanında olduğu için özel bir teşekkür etmek isterim.

 Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Doç Dr. Sayın Nedim ONGUN ve Gastroenteroloji Uzmanı, kardeşim Dr. Sayın Ferit ÇELİK başta olmak üzere tüm hekim dost ve arkadaşlarıma, Ankara Hacettepe Üniversite Hastanesi’nde Prof. Dr. Kudret AYTEMİR hocam ve ekibi başta olmak üzere tüm hocalarıma ve hekim dostlarıma, Özel Isparta Hastanesi’nde tedavim süresince tüm tetkiklerimi büyük bir özveri ile yapan yaptıran hastane sahibi Sayın Prof. Dr. Hakan KAYA, Başhekim Dr. Sayın Celalettin  ÖZKAN ve teşhisi koyan uzman Dr. Sayın Bülent KARA  başta olmak üzere tüm hekim dostlarıma, hastane idaresinde görevli kardeşlerime, şu an burada saymakla bitiremeyeceğim, ülkemizin dört bir yanından yetişip yanımda olan her mertebeden saygıdeğer dostlarıma, arkadaşlarıma, kardeşlerime şükranlarımı sunarım.”