Kamu bankalarının emekli maaş promosyon ödeme tutarlarının maaş tutarına göre 8 ila 12 bin lira arasında değişeceği Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulmuştu. Bu gelişme sonrasında Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş promosyonu alan emekliler, promosyon tutarı ne kadar oldu sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Ziraat Bankası emekli maaş promosyon ödemesi ne kadar? Başvurular başladı mı?

Ziraat bankası emekli maaş promosyonu ödemeleri 8 ila 12 bin lira arasında değişen tutarlara yükseltildi. Bu gelişme sonrasında Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan emekliler yapılacak olan maaş promosyon tutarlarını merak etmeye başladı. Peki Ziraat Bankası emekli maaş promosyonu ne kadar oldu, başvurular nasıl yapılır?

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYON ÖDEMESİ NE KADAR OLDU?

Ziraat Bankası emekli maaş promosyon ödemesi 8 ila 12 bin liraya yükseltildi. 8 ila 12 bin lira arasında emekli maaş promosyonu verilecek olan emeklilerin alacakları maaş tutarları ise henüz resmi site üzerinden yayınlanmadı.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYON GÜNCELLEMESİ NASIL YAPILIR?

Banka promosyonu başvuruları ilgili bankanın şubelerinden, internet bankacılığından mobil uygulaması üzerinden ATM’lerden ve SMS yöntemiyle başvuru yapabilirler. Promosyon ödemelerinden yararlanabilmek için maaş ödemelerinin 3 yıl boyunca ilgili bankadan alınacağına dair taahhüt verilmesi gerekmektedir.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Kamu Bankaları tarafından bugün itibariyle promosyon güncelleme başvuruları alınmaya başlandı. Başvuru sürecini tamamlayan emeklilerin promosyon ödemeleri 28 Mart tarihinde hesaplara yatırılmaya başlanacak.