Burdur Yukarı Pazar’ın tarihi şekercisi yenilendi, ürün yelpazesi genişledi.

Burdur’da Cankatan Şekerleme yenilenen yüzüyle vatandaşın hizmetinde. Yukarı Pazar’da 1928 yılından beri vatandaşa hizmet veren Cankatan Şekerleme işletmecisi Abdullah Kayabaş, “Vatandaşımıza daha iyi, daha geniş hizmet verebilmek için iş yerimizi yeniledik.” dedi.

Abdullah Kayabaş, “Bu meslek bizim için sülale mesleği. Büyük dedemden başlayıp bugünlere kadar sürdürdük ve ömrümüz yettikçe de bu mesleği yaşatacağız. İşletmemizi devam ettirmek için de vatandaşımıza daha iyi hizmet vermemiz gerekiyor. Biz de bunu düşünerek iş yerimizi yenileyip, ürün yelpazesini genişletmeyi düşündük. Umarım yaptığımız yeniliklerle vatandaşlara hizmetimizi daha iyi bir şekilde sürdürürüz.” Ifadelerini kullandı.

Cankatan Şekerleme olarak vatandaşların hizmetine sundukları ürünlerden bahseden Kayabaş, “İşletmemizde gül ürünleri, kahve çeşitleri, lokum çeşitleri, reçel çeşitleri, pişmaniye çeşitleri, ceviz ezmesi, haşhaş helvası, pekmez sucuğu ve şekerleme ürünleri bulunuyor. Yenilenen yüzümüzle iş yerimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.” Diye konuştu.