Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 2024 mahalli idareler seçimi için gerçekleştirdiği seçim kampanyasına dün resmi olarak start verdi. CHP'den Burdur Belediye Başkanlığı için yeniden aday gösterilen Ercengiz, kentteki seçmenlerle bir araya gelerek projelerini paylaşmayı hedefliyor.

GFHGq-bW8AArdOS

Başkan Ercengiz, seçim kampanyasının ilk gününde yaptığı açıklamada, "Burdur'da her sokak, her cadde, her kapıda, her sıkılan elde yine bizi göreceksiniz." sözleriyle Burdur halkına seslendi. Kentteki yerel sorunlara ve ihtiyaçlara dikkat çekerek, adaylığına ilişkin vizyonunu paylaşan Ercengiz, seçim kampanyasının tüm enerjisiyle sürdürüleceğini ifade etti.

GFHGq-WXoAAgFn4

Seçim hazırlıklarını hız kesmeden devam ettiren Başkan Ercengiz, bugün de CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut ile birlikte CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti. Ziyaret sonrasında yapılan açıklamada Başkan Ercengiz, "Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’i makamında ziyaret ettik. Burdurumuza çok selamı var ve en kısa zamanda birlikte bir Burdur programı yapacağız." dedi.