Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Genel Başkan Özgür Özel'in "Ayağa Kalk Türkiye!" çağrısına destek vererek, asgari ücretliye, emekliye ve çiftçiye zam talebi için tüm Türkiye'de ışık açma kapama eylemi gerçekleştireceklerini duyurdu. Başkan Kurd, "GEÇİNEMİYORUZ" diyenleri seslerini duyurmaya çağırdı.

Işık Açma Kapama Eylemi Bu Akşam

Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd, paylaşımında, bu akşam saat 21:00'da tüm Türkiye genelinde gerçekleştirilecek olan ışık açma kapama eylemine katılım çağrısında bulundu. Eylem, asgari ücretliler, emekliler ve çiftçiler için zam talebinde bulunmayı amaçlıyor.

Genel Başkan Özgür Özel'in başlattığı "Ayağa Kalk Türkiye!" kampanyasına destek veren Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd, vatandaşları bu akşam ışık açma kapama eylemine davet etti. Kurd, sosyal medya üzerinden yaptığı çağrıda, "GEÇİNEMİYORUZ" diyenleri seslerini duyurmaya teşvik etti.

Burdur'da tefecilik operasyonu! baba, oğul tutuklandı Burdur'da tefecilik operasyonu! baba, oğul tutuklandı

"GEÇİNEMİYORUZ" Diyenler Eyleme Katılıyor

Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd, asgari ücretliler, emekliler ve çiftçilerin ekonomik sıkıntılarına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen ışık açma kapama eylemi için çağrıda bulundu. Kurd, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, tüm vatandaşları bu akşam saat 21:00'da eyleme katılmaya davet etti.

Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd, asgari ücretliye, emekliye ve çiftçiye zam talebiyle gerçekleştirilecek olan ışık açma kapama eylemine destek verdi. Kurd, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, bu akşam saat 21:00'da düzenlenecek eyleme katılım çağrısında bulundu.

Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Genel Başkan Özgür Özel'in "Ayağa Kalk Türkiye!" çağrısına destek vererek, asgari ücretliye, emekliye ve çiftçiye zam talebi için tüm Türkiye'de ışık açma kapama eylemi gerçekleştirileceğini duyurdu.

Eylemde Birlik Mesajı

Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd, ekonomik sıkıntılar nedeniyle "GEÇİNEMİYORUZ" diyenleri bu akşam saat 21:00'da düzenlenecek olan ışık açma kapama eylemine katılmaya davet etti. Kurd, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kaynak: BURDUR YENİ GÜN MEDYA