GenelGündemManşetSağlıkYeşilova’da Sağlıkçılardan Videolu Uyarı Sağlık çalışanlarının “ev’de kal” çağrıları yoğun ilgi görüyor

3 ay ago

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan, adeta günlük yaşamı felce uğratan, koronavirüs (KOVİD-19) salgın tehdidine karşı en etkili iki önlem öne çıkıyor. Bunlardan birinci; kişisel önlemler, ikincisi de sosyal temastan kaçınmak, sosyal izolasyon. dışarıya çıkmamak, ev’de kalmak…

Türkiye’de ve ilimizde son birkaç gündür insanların mecsuri işleri dışında evlerinde kalmaları için yoğun çaba gösteriliyor, alınan son önlemler, hep bu amaç üzerine kurgulanıyor.

İletişim mecralarında da gerek medya organlarında gerek sosyal medyada ev’de kalma çağrıları üzerine örnek, ilginç kampanyalar gerçekleştiriliyor. Bu kampanyalar arasında; en çok virüse karşı mücadele eden sağlık çalışanlarının hazırladığı videolar, fotoğraflar yoğun ilgi görüyor.

İşte; bunlardan biri de; Burdur’un Yeşilova İlçesi Devlet Hastanesi personeli vatandaşları Koronavirüs’e karşı, evde kalmaya teşvik etmek için videolu paylaşım yaparak, çağrıda bulunuyor.

Burdur’un Yeşilova İlçesi Devlet Hastanesi Personeli vatandaşları Koronavirüs’e karşı, evde kalmaya teşvik etmek için videolu paylaşım yaptı.

Burdur’un Yeşilova İlçesi Devlet Hastanesi’nde görevli doktor ve idari personel Koronavirüs (Kovid-19) tehlikesine karşı vatandaşların evde kalmalarını teşvik etmek için video hazırladı. Videoda doktorlar ve idari personel ‘biz sizin için buradayız, siz de bizim için evde kalın. Keşkelerimiz acıyla sonlanmasın’ dediler.

Kodlama : SadeMedia Interactive