Bölgesel Amatör Lig’de 6 haftadan oluşan grup müsabakaları sona erdi. 3. Lig’e yükselmek için çeyrek final maçları oynayacak olan bölge grup birincilerinin eşleşmeleri de belli oldu. Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 7. Grubu birinci bitirerek 3. Lig’e yükselmek için çeyrek final maçları oynamaya hak kazanan Yeşilova Belediyespor’un rakibi de Kuşadasıspor oldu. 

Bölgesel Amatör Lig’de Burdur’u temsil eden takımlardan Yeşilova Belediyespor, başarısıyla göz dolduruyor. Temsilcimiz 2. Bölge 7. Grupta oynadığı 4 karşılaşma da 3 galibiyet 1 beraberlik alarak grubunu lider bitirmişti. 

3. Lige yükselmek için çeyrek final müsabakaları oynamaya hak kazanan temsilcimiz Yeşilova Belediyespor’un rakibi de belli oldu. 

Bölgesel Amatör Lig 2.Bölge 8. Grup son haftasında kendi sahasında İscehisarspor’u 2-0 gibi net bir skorla mağlup eden ve grupta Bolvadin ile aynı puanda olmasına rağmen ikili averaj avantajıyla grubu lider bitiren Kuşadasıspor, 3. Lig’e yükselme çeyrek final maçlarında  temsilcimiz Yeşilova Belediyespor’un rakibi oldu.

Yeşilova Belediyespor-Kuşadasıspor müsabakası 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü saat 17:30’da Muğla Atatürk Stadyumunda karşı karşıya gelecek.

-Muhammet Fatih Başcı