GenelYENİGÜN 62 YAŞINDA… (62. kuruluş yıldönümünü hep birlikte kutladık)

5 sene ago

1 Eylül 1954 tarihinde Burdur’da yayınlanmaya başlayan Gazeteniz Yenigün, 1 Eylül 2015 Salı günü 62’inci yaşına erişmenin mutluluğunu yaşadı.

62’inci yayın yılına ‘merhaba’ demenin gururunu Burdur halkıyla, ilimiz dinamikleriyle, okurlarımızla paylaştık. Yenigün bürosu dün pek çok ziyaretçi, konuk ağırladı.

Ziyaretlerin yanısıra, sosyal medyadan gelen mesajlar, gönderilen çiçekler, telefonlarla 62’inci yaş mutluluğumuza ortak olan okurlarımız, 62 yıllık bir geçmişin önemli bir birikim, tecrübe olduğuna dikkat çekerek, Yenigün’ün Burdur’da önemli bir görevi başarıyla yerine getirdiğini vurguladılar.

Gazetemiz bürosunu ziyaret eden Vali Hasan Kürklü, “dile kolay 62 yıl gerçekten önemli bir kazanım. Büyük bir tecrübe, zaten sizler de bu deneyimi haberlerinize, yayıncılığınıza yansıtıyorsunuz. Burdur’un menfaatlerini önplanda tutan, il’in değerlerini öne çıkaran haberlerinizi ilgiyle takip ediyoruz” dedi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’de gazetemizi ziyaretinde gerçekleştirdiği sohbette; Yenigün Gazetesi’nin yayın çizgisinden bahsederek, “kentteki pek çok gelişmeyi sorumlu yayıncılık anlayışıyla kamuoyuna aktarıyorsunuz. Elbette eleştiriler de olacak. Bizler görevimiz gereği zaten eleştiriye açık olmalıyız. Burada basının tavrı, yapıcı olması, niyeti önemli. Bu noktada Yenigün örnek bir gazetecilik yapıyor” şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive