GündemManşetYeni Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu’ndan video konferansla ‘Burdur’ görüşmesi

6 ay ago

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Vali Hasan Şıldak, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile video konferans yöntemiyle görüştü.

Burdur ve ilçelerinde devam eden çalışmaların yanı sıra ihtiyaç duyulan projelerinde masaya yatırıldığı toplantı yaklaşık iki saat sürdü.
Toplantı hakkında açıklamada bulunan AK Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanı olarak görevlendirilen Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu ile birlikte Valimiz Hasan Şıldak, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik, Yasin Uğur’unda katılımlarıyla video konferans yöntemiyle görüşmede bulunduk. Başta Fethiye Yolu olmak üzere, Gölhisar Çameli yolu, Ağlasun Çatak yolu, Lavanta turizm yolumuz gibi İlimiz ve İlçemize yapılan, yapılması planlanan projeler hakkında istişarelerde bulunarak sayın Bakanımızdan devam eden projelerin 2023 e kadar bitmesi için desteklerini istedik. Projelerin tamamlanmaları için destekte bulunacaklarını bildiren Sayın Bakanımıza, Burdur’umuza gösterdikleri hassasiyet ve önem için teşekkür ediyoruz. ” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive