ManşetYassıgüme Köyü’nde devlet-vatandaş iş birliği

3 sene ago

Devlet-vatandaş iş birliğiyle hayata geçirilen örnek çalışmalardan biri de ilimiz merkeze bağlı Yassıgüme Köyü’nde gerçekleşti. Kırsal alanda devlet ile vatandaşı kaynaştıran, ortak bir amaç etrafında buluşturan ruh, Yassıgüme köyünde yaşatılıyor.

Burdur Merkez Yassıgüme köyünde devlet-vatandaş katkılarıyla yapılan Düğün Salonu 16 Haziran 2017 Cuma günü düzenlenen programda hizmete açılırken, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Yassıgüme Köyü dostluk ve kardeşlik iftar daveti de programa ayrı bir güzellik kattı.

Vali Şerif Yılmaz iftar öncesi devlet, vatandaş iş birliği ile yapılan Yassıgüme Köyü Düğün Salonu’nun açılışını yaptı. Köy Muhtarı Şahin Abbak, “Düğün Salo- numuzu devlet ve vatandaş iş birliği ile yaptık. Köyümüzün bir eksiği daha bu sayede giderilmiş oldu. Salon açılışımıza ve iftar programımıza başta Sayın Valim Şerif Yılmaz olmak üzere katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum. Ayrıca salonumuzun yapılmasında vermiş oldukları destek- ten dolayı Sayın Valim Şerif Yılmaz ve hayırseverlere de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Şerif Yılmaz da birlik-beraberlik temasını öne çıkaran bir konuşma ile köy halkına seslendi.

Kodlama : SadeMedia Interactive