İSTANBUL (AA) - Vodafone Türkiye, ödeme uygulaması Vodafone Pay'de başlattığı yeni kampanyasını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yeni kampanya kapsamında, Vodafone Pay uygulamasından "Kolay Paket Yükleme" özelliği ile "Kolay Paket" satın alan kullanıcılar nakit iade alabilecek.

Batı Akdeniz'in 6 aylık ihracatı 1,3 milyar doları geçti Batı Akdeniz'in 6 aylık ihracatı 1,3 milyar doları geçti

Kolay Paket satın alan kullanıcılar, 250 lira altı Kolay Paket yüklemelerinde yükledikleri tutarın yüzde 10'u kadar, 250 lira ve üzeri Kolay Paket yüklemelerinde ise 25 lira nakit iade kazanıyor.

"Vodafone Yanımda" uygulaması üzerinden Vodafone Pay Kart ile Kolay Paket satın alan kullanıcılar da 150 lira ve üzeri satın alımlarında 2 gün geçerli 2 GB internet kazanacak. Kampanya, 31 Temmuz'a kadar geçerli olacak.

Sadece Vodafone Pay ve Vodafone Yanımda uygulamasına özel olarak tasarlanan nakit iade kampanyası sadece Kolay Paket yüklemeleri için geçerli olup, lira yüklemeler kampanyaya dahil olmuyor.

- Kazanılan nakit iade, tüm e-ticaret alışverişlerinde kullanılabilecek

Kampanya kapsamında kazanılan ödül 1-14 Ağustos tarihlerinde müşterilerin hesaplarına yüklenecek. Hediye yüklemeleri yapılan tarihler arasında müşterinin hesabında en az bir adet Vodafone Pay Kart'ının aktif olması gerekiyor. Kazanılan nakit iade, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabiliyor.

Vodafone Pay uygulaması, içinde Vodafone Pay Kart ve Vodafone Cüzdanım olmak üzere 2 ayrı ödeme yöntemi bulunduruyor. Vodafone Pay Kart, kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen ve yüklediği kadar harcamak isteyen kullanıcıların tercih ettiği bir ön ödemeli kart olup, fiziksel ve sanal kart olarak kullanılabiliyor.

Ücretsiz oluşturulan Vodafone Pay Sanal Kart ile kullanıcılar yükledikleri kadar harcama yapıyor, kartlarına bakiye yükleyerek kampanyalardan faydalanabiliyor, harcadıkça nakit hediye kazanabiliyor. Vodafone bayilerinden temin edilebilen Vodafone Pay Fiziksel Kart ise hem yurt içi hem yurt dışı tüm alışverişlerde geçerli oluyor.

Vodafone Pay'in kampanyalarından faydalanmak için Vodafone'lu olmak gerekmiyor. Kullanıcılar, Vodafone Pay Kart ile tüm kampanyalardan faydalanarak ayda 700 lira nakit iade kazanabiliyor.

Yüklenen para kadar harcama yapılabilen mobil cüzdan uygulaması Vodafone Cüzdanım ise para yükledikçe harcanan ve kampanyalardan yararlanarak nakit hediye kazandıran bir ödeme çözümü olarak sunuluyor. Vodafone Cüzdanım ile Kolay Paket ve Cep TL yüklenebiliyor, tüm faturalar ödenebiliyor, İstanbulkart'a yükleme yapılabiliyor ve Her Şey Yanımda'da alışveriş yapılabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, VodafonePay uygulamasını her geçen gün geliştirdiklerini belirtti.

Şahin, "Yeni kampanyamızda, Vodafone Pay uygulamasından 'Kolay Paket Yükleme' özelliği ile Kolay Paket satın alan müşterilerimiz nakit iade alıyor. Ayrıca, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone Pay Kart ile Kolay Paket satın alan müşterilerimiz, 150 lira ve üzeri satın alımlarında 2 gün geçerli 2 GB kazanıyor. Vodafone olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan dijital iş ortağı olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA