GenelManşetVATANDAŞ ODAKLI KAMU HİZMETİ (Vali Hasan Şıldak’tan vatandaş buluşmaları)

2 sene ago

Günümüz kamu yönetiminde, kamu hizmetlerinde vatandaş odaklı memnuniyeti esas alan uygulamaları Burdur’da da geliştirmek, yaygınlaştırmak isteyen Vali Hasan Şıldak, vatandaşla buluşma toplantılarına başladı.

Devlet- millet kaynaşmasına da güzel bir örnek teşkil eden her hafta Salı günleri yapılacak olan “Vatandaşla Buluşma Toplantısı”nın ilk’inde Vali Şıldak’ın 20 Kasım 2018 Salı günü Valilik’te 39 vatandaş ile görüşme yaptığı açıklandı.

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü konu hakkında şu açıklamayı kamuoyu ile paylaştı:

“Toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak, vatandaşlarımızın talep ve isteklerini, şikâyet ve önerilerini doğrudan dinlemek amacıyla Vali Hasan Şıldak tarafından “Vatandaşla Buluşma Toplantısı” yapıldı.

Her hafta Salı günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında yapılacak, dün ilki gerçekleşen Vatandaşla Buluşma Toplantısında, Vali Şıldak vatandaşlarla tek tek dinleyerek, talep ve isteklerini not aldı.

Toplantıya katılan 39 vatandaşımızla bire bir görüşen Vali Hasan Şıldak, kendisine iletilen konular, talep ve isteklerle ilgili çözümler üretmek için ellerinden gelen gayreti bütün kurumlarımızla birlikte göstereceklerini belirtti.

Vali Şıldak ile bire bir görüşen vatandaşlar gösterdiği yakın ilgi ve düzenlediği bu toplantı için kendisine teşekkür ederek, memnuniyetlerini ifade ettiler.

Yaptığımız; “Vatandaşla Buluşma Toplantıları” ile sonuç ve vatandaş odaklı bir anlayışla, Devlet ve Millet kaynaşmasını en üst seviyede sağlamayı amaçladıkları ifade eden Vali Hasan Şıldak, kamu hizmetlerinin yerine getirilmesinde, vatandaşlarımızın talep ve isteklerine çözümler üretilmesinde, vatandaş memnuniyetini esas alan bir anlayışla çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Kodlama : SadeMedia Interactive