EkonomiManşetVAROLLAR’dan moral gecesi

2 sene ago

Burdur’un büyüyen, gelişen firmalarından biri olan Varollar A.Ş 13 Kasım 2018 Salı gecesi düzenlediği etkinlikte, şehrimizin renkli simalarından Varollar A.Ş yönetim kurulu başkanı Baki Varol Burdur’daki geniş kesimleri, kentin dinamiklerini bir araya getirdi.

İlimizin en büyük şirketlerinden olan Varollar A.Ş.nin düzenlediği moral gecesi’nde; Milletvekilleri, Bürokratlar, Parti Başkanları, Oda- Borsa Başkanları, Daire Müdürleri, Dernek Başkanları, İş adamları, davetliler, Varollar çalışanları ve Varollar Ailesi, grubun işletmesi Serenler Tepesi Varollar Restoran’da buluştu.

TRT İstanbul Radyosu Türk Halk Müziği Birimi Sanatçılarından İsmail Altunsaray’ın, sahne aldığı geceye Vali Yardımcısı Yakup Tat, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, AK Parti Burdur Merkez İlçe BaşkanıMurat Akbıyık, Daire Müdürleri, çok sayıda Burdurlu iş adamı, davetliler ve Varol aile bireyleri katıldı.

Baki Varol’un oğlu Gökhan Varol’un da doğum günü olduğu tarihte verilen moral yemeğinde Sanatçı İsmail Altunsaray 6 saate yakın sahne aldı, Varollar A,Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Varol’un doğum günü pasta kesilerek kutlandı.

Moral Gecesi’nde; Süt ve Yem, Lojistik, Mermer Ocağı İşletmeciliği, Restoran İşletmeciliği ve İnşaat olmak üzere 5 ayrı sektörde faaliyetlerini sürdüren Varollar A.Ş.nin Grup Şirketleri ve çalışmaları hakkında bir de sinevizyon gösterisi sunuldu.

700’den fazla personeline ve çalışanlarına Türkiye’nin her köşesinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ekmek veren hayırsever iş adamı, Varollar A.Ş yönetim kurulu başkanı Baki Varol; konuşmasında şunları söyledi:

“Türkiye’nin önünü hiç kimse kesemeyecek. Yakın zamanda, Amerika, Rusya ve Çin’den sonra dünyanın en büyük 4’üncü ülkesinin Türkiye olması engellenemeyecek. Biz Türk’üz, biz çalışkanız; dünyamız eski dünya değil. Türkiye içeriden ve dışarıdan ülkeyi hedeflerinden uzaklaştırmak için her türlü çalışmayı sergileyenlere karşı, tek vücut, tek yumruk olarak, birlik ve beraberlik içerisinde hedeflerine ulaşacak, ülkemiz Türkiye Cumhuriyeti, Amerika, Rusya ve Çin’den sonra 4. büyük Ülke olacaktır, bundan kimsenin şüphesi olmasın, Türk Milleti bunu başarır. Varollar Şirketleri’nin bugüne gelmesinde emeği geçen herkese de bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyoruz.”

Baki Varol’un konuşmasından sonra Vali Yardımcısı Yakup Tat, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ile Yasin Uğur birer konuşma yaparak Varollar ailesi ve çalışanlarını kutladılar.

Kodlama : SadeMedia Interactive