EkonomiGündemManşetSağlıkVAROLLAR Grup’tan; milli dayanışma kampanyasına güçlü destek

2 ay ago

Tüm dünyayı etkisi altına alan, ülkemizde de ilk vakanın görüldüğü 11 Mart 2020 tarihinden bu yana yayılma eğilimi gösteren koronavirüs (KOVİD-19) salgını karşısında ülkemizde başlatılan, bağış, milli dayanışma kampanyasına bir güçlü destek de VAROLLAR Grup’tan geldi.
Burdur’un önde gelen marka kuruluşlarından biri olan süt ve süt ürünleri, lojistik, mermer, inşaat ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren, hayırsever ve sosyal faaliyetlere katkıları ile de bilinen iş insanı Baki Varol liderliğindeki VAROLLAR Grup, korona salgını tehdidi sonrası başlatılan bağış kampanyasına 50 bin TL ile destek oluyor.

“Bu zor günlerde en öncelik ülkemiz, devletimiz, milletimiz, ilimiz… Ülkemiz varsa biz varız” diyen Baki Varol; “Varollar ailesi daima devletin, milletin yanında oldu. Kurtuluş Savaşında dedelerimiz bu topraklar için mücadele etti. Rahmetli dedem Çanakkale savaşında Gazi olmuş lakabı da Çolak’tır. Gazi torunuyuz biz. Yıllar önce dedemiz atalarımız nasıl gözünü kırpmadan bu vatan İçin savaştıysa birçoğu Şehit, Gazi olduysa bize de bugün içinde bulunduğumuz bu zorlu sıkıntılı süreçte ayakta kalmak İçin tüm zorluklarla savaşmak, birbirimize destek olmak düşer.
Baş gösteren bu korona salgını, belası karşısında devletimiz bir çağrıda bulundu. Hep söylediğimiz gibi; Varollar ailesi olarak önce ülkemiz, devletimiz, milletimiz diyoruz.
Geçtiğimiz günlerde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasıyla başlayan, milli dayanışma kampanyasına 50 bin lira bağışta bulunuyoruz. Bu zor günleri birlik içinde, dayanışma içinde atlatacağımıza inanıyorum. Her zaman olduğu gibi, elimizi taşın altına koymaya hazırız” diye konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive