EğitimManşetSporVarollar Grup, milli sporcu Okçu Murat Turan’a sahip çıktı

9 ay ago

Burdur’un önde gelen iş adamlarından Varollar Grup yönetim kurulu başkanı Baki Varol, Burdur’un değerlerine sahip çıkmaya, her alanda elini taşın altına koyarak, insanlara destek olmaya devam ediyor.

Süt ve süt ürünleri, lojistik, mermer, inşaat ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren başta istihdam olmak üzere ülke ve Burdur ekonomisine katkılar sağlayan Varollar Grup, sosyal sorumluluk projeleriyle de isminden sıkça bahsettiren, örnek bir özel sektör kuruluşu…

Varollar Grup – Baki Varol, sosyal ve kültürel aktivitelerin yanı sıra sportif etkinliklere de  destek olmaya, sponsorluk katkıları sağlamaya devam ediyor.

Türkiye Bedensel Engelliler Açık Hava Okçuluk Şampiyonu olan 43 yaşındaki milli sporcu, dünya ikincisi Murat Turan’ın sponsorluğunu üstlenen Varollar Grup, yine örnek bir duruş ortaya koydu.

2016’da Çekya’da düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda dördüncü, 2017 ve 2018 Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü, 2017’de Çin’deki Dünya Şampiyonası’nda çeyrek finalist, bu yıl Türkiye Şampiyonası’nda da birinci olmuştu. Hollanda’da düzenlenen Para Okçuluk Dünya Şampiyonası’nda makaralı yayda gümüş madalya kazanarak, dünya ikincisi olan Murat Turan, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’nda Türkiye’yi temsil etme hedefine ulaşmıştı…

Olimpiyatlar hedefini Varollar Grup yönetim kurulu başkanı Baki Varol ile paylaşan Murat Turan’a beklediği destek Varollar ailesinden geldi. Baki Varol, Murat Turan’ın hazırlıklarını üstlenerek, sponsor oldu.

Baki Varol: “Murat Turan Olimpiyatlarda şampiyon olacak”

Okçu Murat Turan’a sponsorluk desteği hakkında gazetemize konuşan Baki Varol, “Varollar sadece ekonomi de değil hayatın her alanında var.. Hep söylediğimiz gibi, Burdur söz konusu olduğunda, insanların mutluluğu, yararına ise daima elimizi taşın altına koymaya hazırız. Sosyal sorumluluk projelerine ağırlık veriyoruz. Kazandıklarımızı memleketimizle paylaşıyoruz. Okçu kardeşimiz milli sporcumuz Murat’a da destek olacağız. Murat Turan’ın olimpiyatlarda da ülkemizi ve ilimizi başarıyla temsil edeceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive