Burdur’un önde gelen iş insanlarından, renkli simalarından Baki Varol, ailesi ve yakınlarıyla, dostlarıyla, geçirdiği rahatsızlık sonrası bir araya geldi.

Vali Ali Arslantaş ve eşinin de katıldığı bu etkinlikte, karaciğer nakli sonrası sağlığına kavuşan Baki Varol, aile mensuplarına, yakınlarına, akrabalarına teşekkür etti.

Geçirdiği başarılı ameliyat sonrası sağlığına yeniden kavuşan Varollar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İş Adamı Baki Varol, ailesi ile yemekli programda bir araya geldi. Varollar Serenler Tepesi’nde 15 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 19.00’da gerçekleşen programa Burdur Valisi Ali Arslantaş, eşi Hatice Arslantaş, Varollar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Baki Varol, eşi Hatice Varol, Varollar Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gökhan Varol ile Taşkapı Köyü’nden Varol ailesi fertleri eş ve çocukları ile birlikte katıldılar.

Yemekli olarak gerçekleşen program sonrası konuşan hayırsever iş adamı Baki Varol; “Organ bağışında bulunarak sağlığıma yeniden kavuşmamda büyük katkıda bulunan amcaoğlum Mustafa Varol’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.  Tedavi sürecim boyunda ilgi ve alakalarını esirgemen sayın Burdur Valimiz Ali Arstantaş’a, başarılı bir ameliyat sonrası yeniden sağlığıma kavuşmamı sağlayan doktorlarıma, sağlık çalışanlarına bu süreçte il içinden il dışından arayarak yanımızda olan dualarını esirgemeyen eş dost ve akrabalarıma teşekkür ederim. Bugün burada toplanmamızın amacı, ameliyattan çıktıktan sonra ağabeylerim, kardeşlerimiz, ablalarım, halalarım, amcalarım, teyzelerim, yeğenlerimiz ile hiç görüşemedik. Tabi onlarda bizi görmek istediler. Fakat mümkün olmamıştı.  Bende bugün buraya hepsini davet ettim. Hem bir yemek yiyelim hem de eş, dost akraba buluşması yapalım istedik. Ve böyle bir program tertip ettik.   Valimiz Ali Arslantaş, Eşi ile birlikte programımıza katılarak bizleri onurlandırmıştır. Sağ olsunlar bizi yalnız bırakmadırlar. Onur konuğumuz olan sayın Valimize ve eşine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Özetle uzun bir süre görüşemediğimiz eş, dost ve akrabalarımızla özlem giderdik” dedi.

Programda organ bağışında bulunarak örnek bir davranış sergileyen Mustafa Varol’u protokol masasına çağırarak duygu ve düşüncelerini alan Burdur Valisi Ali Arslantaş, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Konuşmasında Baki Varol’un hayır işlerinden de söz eden Vali Ali Arslantaş, geçmiş olsun dileklerini yineledi.