EğitimManşetVALİ ŞILDAK’TAN ÖZEL ZİYARET

6 ay ago

Dezavantajlı grupların sorunlarıyla yakından ilgilenen Vali Hasan Şıldak, Burdur şehir merkezindeki Şehit Hakan Aktürk Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret ederek, özel çocuklarla birlikte vakit geçirdi.

Vali Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte, Şehit Hakan Aktürk Özel Eğitim Meslek Okulu’nda eğitimlerine devam eden özel öğrencileri ziyaret etti.

Okul ziyaretlerine devam eden Vali Şıldak, 31 Ekim 2018 Çarşamba günü Özel Eğitim Meslek Okulu’nu ziyaret ederek özel öğrencilerle bir araya geldi, okulda verilen eğitimle ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Vali Şıldak ve eşine ziyareti sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram ve Okul Müdürü Emine Akkeyik eşlik etti. Ziyarette sınıf ve atölyeleri gezerek özel öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali şıldak, yakından ilgilendiği öğrencilerin eğitimleri hakkında öğretmenlerinden bilgi aldı.

Özel çocukların her zaman yanlarında olacaklarını ve gerekli desteği vereceklerini belirten Vali Şıldak, yaptıkları başarılı çalışmalar dolayısıyla öğrencileri tebrik ederken, öğretmenlere de gayretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Kodlama : SadeMedia Interactive