ManşetVali Şıldak ile Milletvekilleri Özçelik ve Uğur’dan; ANKARA’DA ZİYARET TURU

2 sene ago

Vali Hasan Şıldak, Ankara’ya giderek çeşitli temaslarda bulunuyor. Valilik görevine başladığı üç aydan bu yana uyumlu çalışmaya, diyalog kanallarına geliştirmeye vurgu yapan, kamu yatırımlarının yakın takibini ve sonuçlandırılmasını öne çıkaran Vali Şıldak Ankara’da Bakanları, üst düzey bürokratları, genel müdürleri ziyaret atağı başlattı.

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Vali Hasan Şıldak, Burdur’un sorunları, yapılan çalışmalar, yatırımlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alış-verişinde bulundu.

SPOR BAKANI İLE GÖRÜŞTÜLER

Vali Hasan Şıldak, Ankara temaslarına Meclis’te ilimiz Milletvekilleri Bayram Özçelik ile Yasin Uğur’u ziyaretle başladı.

Daha sonra vekillerle birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret eden Vali Şıldak, Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Mehmet Ali Kahraman, Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun, Su Yöne- timi Genel Müdürü Bilal Dikmen ve Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na da ziyaretlerde bulundu.

Kodlama : SadeMedia Interactive