İlçeManşetVali Hasan Şıldak’tan Gölhisar gezisi; ‘HIZLI ve VERİMLİ HİZMET’ vurgusu

2 sene ago

İçişleri Bakanlığı’nda Mülkiye Başmüfettişliği görevini yürütmekte iken, 18 Mayıs 2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 2018/11819 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile Burdur Valisi olarak atanan, 22 Mayıs 2018 tarihinde ilimizde göreve başlayan Vali Hasan Şıldak, sahada olmaya özen gösteriyor…

İki aylık süreçte Burdur’u yakından tanımaya çalışan Vali Şıldak, saha çalışmaları kapsamında, 18 Temmuz 2018 Çarşamba günü ilk resmi ilçe turunu gerçekleştirdi. İlçe ziyaretlerine başlayan Vali Hasan Şıldak, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak, toplantılar yapmak üzere ilimiz batı koridorunun en büyük ilçesi Gölhisar’a gitti.

Vali Hasan Şıldak’ın Gölhisar programı Kaymakamlık ziyaretiyle başladı. Kaymakam Mustafa Ünver Böke ile görüşerek, Gölhisar hakkında genel, özet bilgiler alan Vali Şıldak, Gölhisar Belediyesi ile Başsavcılık ziyaretleri de gerçekleştirdi.

İLÇE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Burdur’da Valilik görevine başladığı günden bu yana, diyalog, iş birliği kanallarını canlı tutmaktan bahseden, uyumun ve koordinasyonun önemine dikkat çeken Vali Şıldak, Gölhisar turunda kamu kurum ve kuruluşlarının il ve ilçe yöneticileri, il genel meclis üyeleri, mahalle ve köy mutarlarının katılımıyla İlçe Değerlendirme Toplantısı yaptı. Vali Şıldak, Gölhisar İlçe Değerlendirme toplantısının son bölümünde muhtarların taleplerini dinledi. Vali Şıldak, kurum müdürlerine, muhtarların talep ve istekleriyle ilgili gerekli incelemelerin yapılarak bilgi verilmesi talimatını verdi.

Çalışma prensiplerini vurguladı

Vali Hasan Şıldak, Gölhisar İlçesi Değerlendirme Toplantısının sonunda yaptığı konuşmada; “çalışma anlayışımız iyi tespit ve planlamalar yaparak, kurumlar arasında koordinasyon ve iş birliği içerisinde hızlı ve verimli bir şekilde gecemizi gündüzümüze katarak hizmet üretmektir” mesajı verdi.

Yatırımlara yerinden inceleme

Vali Hasan Şıldak, Gölhisar programının son bölümünde ilçede devam eden kamu yatırımlarını yerinde iceledi. İnşaatları süren Gölhisar Adalet Sarayı, İlçe stadyumu, 2 No’lu Aile Sağlığı Merkezi ve Kibyra Ören Yeri çevre düzenleme işlerinin son durumuyla ilgili bilgi alan Vali Şıldak, Gölhisar programının ardından ilimizin en uç noktasındaki Altınyayla (Dirmil) ilçesine geçerek, temaslarına devam etti.

Kodlama : SadeMedia Interactive