GündemManşetVali Hasan Şıldak’tan; Çat kapı ev ziyaretleri

1 sene ago

Valilik görevine başladığı günden bu yana halkın içinde olan, toplumun geniş kesimleriyle bir araya gelen Vali Hasan Şıldak fırsat buldukça ev ziyaretlerini de sürdürüyor.

Yetim, öksüz, şehit aileleri, engelli,  hasta ve yaşlı vatandaşların ziyaretine, onlara yardımcı olunmasına çok önem veren Vali Şıldak, 12 Eylül 2019 Perşembe günü de bu amaçla yapmış olduğu ziyaretlerde; vatandaşlarla yakından ilgilenerek taleplerini dinledi, yaşlıların ellerini öptü, hal hatırlarını sordu. Vali Hasan Şıldak eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte, Tepe ve Zafer Mahallelerinde aile ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretine Tetik ailesi ile başlayan Vali Şıldak, bu ziyaretin ardından Zafer Mahallesinde ikamet eden 96 yaşındaki Saliha Yozçelik’i evinde ziyaret etti.

Göreve başladığı günden itibaren başta Şehit aileleri olmak üzere, toplumun bütün kesimleri ile bir araya gelmeye özen gösteren, gerçekleştirdiği köy ziyaretleri, halk toplantıları ve ev ziyaretleri ile vatandaşlarla birlikte olmaya devam eden Vali Şıldak, Tetik ve Yozçelik aileleri ile buluştu.

Ziyaretleri dolayısıyla Vali Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getiren her iki aile, ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Her iki aileye de teşekkür eden Şıldak çifti de, ev sahiplerine gösterdikleri sıcak ilgi dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kodlama : SadeMedia Interactive