GenelGündemManşetSağlıkVali Hasan Şıldak’tan çağrı: “Tedbirleri benimseyerek, gönülden destek olun, kararları siz uygulayın”

7 ay ago

Koronavirüs (KOVİD-19) salgını tehdidi karşısında süreci başından beri sıkı tutan, Burdur’da il genelinde etkin önlemlere ağırlık veren Vali Hasan Şıldak, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda halkı bilgilendiriyor.
Vali Şıldak açıklamalarında, vatandaşları alınan etkin tedbirlere uymaya çağırıyor, destek istiyor.

3 Nisan 2020 tarihi itibariyle koronavirüsle etkin mücadelede yeni tedbirler devreye girerken, Burdur Valiliği, Vali Hasan Şıldak liderliğinde yeni kararları hayata geçirdi.
Valilik, şu 15 günlük süreçte yerleşim yerleri arasındaki hareketliliği azaltmayı, il dışından gelenleri kontrol altında tutmayı amaçlıyor.
Vali Şıldak’ın konu hakkındaki paylaşımı şöyle:
” Sevgili Burdurlu hemşehrilerim, Büyükşehirlere giriş çıkışların durdurulduğu bu 15 günlük dönemi Burdur için en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla Şehir Merkezindeki ve Bütün Yerleşim Yerlerimiz Arasındaki Hareketliliği En Alt Seviyeye Indirmek, İl Dışından Gelenleri Kontrol Altında Tutmak Istiyoruz. Bunu başarabilmek için aldığımız yeni kararların tam olarak uygulanması gerekiyor. Benimseyerek ve gönülden destek olun, kararları siz uygulayın. ..”

Kodlama : SadeMedia Interactive