ManşetVali Hasan Şıldak’tan, BURDUR’DAKİ KAMU YATIRIMLARINA SIKI TAKİP

2 sene ago

Burdur’da Valilik görevine başladığı günden bu yana, kamu yatırımlarının sıkı takipçisi olacağını, yapımına başlanan, devam etmekte olan kamu yatırımlarını, inşaatları tamamlamanın en öncelikli hedeflerinden biri olduğunu sıkça dile getiren Vali Hasan Şıldak, hafta sonu mesailerini sahada yatırım incelemelerine ayırıyor.

Vali Şıldak hafta sonu da sahada

Vali Hasan Şıldak, şehrimizde yapımı devam eden yatırımlardan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Kapalı Spor Salonu, AFAD İl Müdürlüğü ve Afet Yönetim Merkezi hizmet binası ile Kızılay Anaokulu inşaatlarını yerinde inceledi, yetkililerden bilgi alarak, çalışmaları yerinde gördü.

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün verdiği bilgiye göre; kamu yatırımlarını yakından takip eden Vali Hasan Şıldak, geçtiğimiz Pazar günü makamında kabul ettiği randevuların ardından bir dizi incelemelerde bulundu.

İlk olarak yapımı tamamlanma aşamasına gelen Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda incelemelerde bulunan Vali Şıldak, devamında Şeker Fabrikası içerisinden tahsis edilen araziye yapılan Kapalı Spor Salonu inşaatı çalışmalarının son durumunu yerinde gördü. Vali Şıldak, incelemeleri sırasında Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Yer tesliminin ardından yapımına başlanan AFAD İl Müdürlüğü ve Afet Yönetim Merkezi Hizmet Binası inşaatı çalışmalarını da yerinde inceleyen Vali Hasan Şıldak, MAKÜ kampüsü içerisinden tahsis edilen arazi üzerine yapılan AFAD hizmet binası ile ilgili İl Müdürü Yasin Tokgöz’den bilgi aldı.

Vali Şıldak son olarak Türk Hava Kurumu Ortaokulu bahçesinde yapımına devam edilen Kızılay Anaokulu inşaatında incelemelerde bulundu. Devam eden çalışmaları yerinde gören Vali Şıldak, inşaatın son durumu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Kodlama : SadeMedia Interactive