ManşetVali Hasan Şıldak’tan ‘BİRLİKTELİK’ vurgusu

3 sene ago

Vali Hasan Şıldak,  Gölhisar ilçemizdeki şehit aileleri ve gazilerle iftarda bir araya geldi. Göreve başladığı günden bu yana şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen iftar programlarına katılmaya özen gösteren Vali Hasan Şıldak, önceki gün Gölhisar ilçesinde Kaymakamlık tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Vali Şıldak ilçelerdeki şehit aileleri ve gazilerle buluşurken bir yandan da ilçelerimizi görme, yakında tanıma fırsatı yakalıyor.

Kapılarının her daim kendilerine açık olduğunu vurgulayan Vali Hasan Şıldak, “hepiniz bizlerin çok değer verdiği, bizlere olan emanetin en güzel timsallerisiniz. Gerçekten de her ortamda her fırsatta sizlerle birlikte olmak bizleri gururlandırıyor. Mübarek Ramazan Ayının manevi ikliminde sizlerle iftar açmanın ve birlikte dua etmenin bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler, devletimizin, bu milletin ayakta kalması ve bekası için sizlerin, yakınlarınızın ve çocuklarınızın gösterdiği fedakarlığı hiçbir zaman unutmayacağız. Ülkemiz bulunduğu coğrafi konum ve uluslararası konjonktürüyle her zaman değişik zaman ve ortamlarda çeşitli tehlikelerle karşı karşıya kalmıştır. İnanıyorum ki bizler içinde bulunduğumuz Ramazan Ayında daha da pekiştirdiğimiz birlik beraberliğimiz ve birlikte hareket etme duygumuzla daha fazla kay- naşarak tüm bunların üstesinden geleceğiz. Bu birlikteliği de burada gördüğümü ifade etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Kodlama : SadeMedia Interactive