GenelManşetVali Hasan Şıldak sürekli sahada

2 sene ago

Hafta sonları Pazar günleri de yoğun iş temposunu sürdüren Vali Hasan Şıldak, sürekli sahada olmaya özen gösteriyor. Valilik görevine başladığı ilk günden bu yana, ilimizdeki kamu yatırımlarının yakın takibi ve neticilendirilmesi noktasında kararlı mesajlar veren Vali Şıldak, yatırım turları ve incelemelerine devam ediyor. Vali Şıldak yatırım turlarının yanı sıra, halkın içinde olmaya, toplumun geniş kesimleriyle bir araya gelmeyi de sürdürüyor.

Vali Hasan Şıldak, 14 Nisan 2019 Pazar günü de bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu, tamamlanan spor müsabakalarının ödül törenine katıldı.

Burdur Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyaret eden, yapımına devam edilen üç okulun inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Hasan Şıldak, ayrıca 12 – 14 Nisan tarihleri arasında İlimiz ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Okul Sporları Yıldızlar Masa Tenisi Grup Birinciliği ödül töreni ve bu hafta itibariyle sona eren Burdur 1. Amatör Küme Play-Off Grubu müsabakalarının kupa törenine katıldı.

Vali Hasan Şıldak, Burdur Devlet Hastanesi Acil Servisi ziyareti sırasında tedavi için acil serviste bulunan Hastalara geçmiş olsun dileklerini ileterek, nöbetçi sağlık personeli ile bir araya geldi.

İl Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören ve hastane yöneticilerinin hazır bulunduğu ziyarette Vali Şıldak, hafta sonu verilen sağlık hizmetleri, hasta yoğunluğu ve personel durumuyla ilgili bilgiler aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram’ın hazır bulunduğu inceleme sırasında, 24 derslikli Göller Yöresi Anadolu Lisesi ve 300 kişilik pansiyonu, 16 derslikli Gazi İlkokulu ve 20 derslikli Hacı Rahmi Sultan Ortaokulu inşaatlarını inceleyen Vali Şıldak, devam eden çalışmaların son durumunu yerinde görerek, bilgi aldı.

Vali Hasan Şıldak, Burdur 1. Amatör Play Off Grubunun son maçında MAKÜSpor ile Burdur Spor arasında oynanan maçı izledi. Maçın ardından Şampiyon olarak İlimizi BAL Liginde temsil etmeye hak kazanan Burdur MAKÜSpor kupasını Vali Şıldak’ın ellerinden aldı. İlimiz ev sahipliğinde düzenlenerek Pazar günü tamamlanan Türkiye Okul Sporları Yıldızlar Masa Tenisi Grup Birinciliği ödül törenine de katılan Vali Hasan Şıldak, öğrencilerin sevinçlerine ortak oldu.

Kodlama : SadeMedia Interactive