ManşetVali Hasan Şıldak kurum müdürlerine seslendi; VATANDAŞ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALAN YÖNETİM ANLAYIŞI

2 sene ago

Vali Hasan Şıldak, il müdürleri ve birim amirleri ile toplantı yaptı.

İl Özel İdare Meclis Salonunda 5 Haziran Salı günü gerçekleşen toplantıda, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile göreve başlamasının ardından ilk kez toplantıda bir araya geldi.

Vali Hasan Şıldak, daire müdürlerine yönetim anlayışı ve birlikte çalışacakları süre içerisinde İdare olarak izleyecekleri çalışma prensipleri ve kurum yöneticilerinden beklentilerini paylaştı.

Kurum yöneticilerine bazı husus- larda talimatlarını aktaran Vali Hasan Şıldak, “öncelikle kurumlar arasında uyum ve koor- dinasyonu sağlayarak, iş birliği içerisinde daha hızlı, daha verimli çalışma ortamını oluşturarak, hesap verebilir, şeffaf, vatandaş memnuniyetini esas alan, ulaşılabilir bir yönetim anlayışıyla, yeni projeler, fikirler geliştirerek daha fazla nasıl hizmet üretebiliriz bunun arayışında olacaklarını” söyledi.

YATIRIMLAR BİZZAT TAKİP EDİLECEK

Özellikle yatırımcı kurum müdürlerinden, devam eden yatırımlarını yakından takip etmelerini isteyen Vali Şıldak, yatırımların zamanında tamamlanması noktasında gerekli takibin bizzat kendileri tarafından yapılmasını istedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive