EğitimManşetVALİ HASAN ŞILDAK; iletişim kurduğu öğrencilerin, gönlünü kazanıyor

2 sene ago

İlimizdeki okullarla, eğitim faaliyetlerini yakından takip eden Vali Hasan Şıldak, köy okullarını da fırsat buldukça ziyaret ediyor.

Vali Şıldak, 3 Ekim 2018 Çarşamba günü merkeze bağlı Hacılar Köyü Yılmaz Turgan İlkokulu’na gitti.

Öğrencilerle samimi, yakın diyaloglar kuran, içten yaklaşımları, iletişimi ile dikkat çeken, öğrencilerin gönlünü kazanan Vali Hasan Şıldak, eğitim çalışmalarına büyük önem veriyor.

Çallıca programı dönüşünde Hacılar Köyü Yılmaz Turgan İlkokuluna ziyarette bulunan Vali Hasan Şıldak, minik öğrencilerle bir araya geldi. Ziyarette okul yönetimi, öğretmenler ve minik öğrencilerle sohbet eden Vali Şıldak, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

Sınıflarında ziyaret ettiği minik öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Hasan Şıldak, derslerine iyi çalışmaları ve bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. Öğrencilere gün içerisinde gördükleri dersleri soran Vali Hasan Şıldak, okulun ve öğrencilerin genel durumu ile ilgili de öğretmen ve idarecilerden bilgi aldı.

Taşımalı eğitim kapsamında diğer köylerden Hacılar’a gelen öğrencilerin servise bindikleri andan itibaren emniyet kemerlerini takmalarını istedi.

Vali Şıldak, okuldan ayrılmadan öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekildi.

Kodlama : SadeMedia Interactive