GündemManşetVALİ HASAN KÜRKLÜ’YE SÜRPRİZ ÜZERİNE SÜRPRİZ!

6 sene ago

Vali Hasan Kürklü’ye eşi Nesibe Kürklü ve Valilik personeli yılın son gününde sürpriz bir doğum günü etkinliği hazırladı. Vali Kürklü’ye hazırlanan sürprizler doğum günüyle sınırlı kalmadı.                             

Vali Dr. Süleyman Oğuz İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Elif Eylül Bedel kendisinin hazırladğı yeni yıl tebrik kartı verdi. Sınıf öğretmeninin herkesin sevdiği bir kişiye yeni yıl tebrik kartı yazmasını istediğini belirten minik Bedel, Vali Amca’yı çok sevdiği için yeni yıl tebrik kartını ona yazdığını söyledi. Vali Kürklü’ye bir sürpriz de Aziziye Köyü’nden Havva Koçak’tan geldi. Koçak, Vali Kürklü’ye özel yazdığı şiiri okudu. Vali Kürklü’nün bu sürpizler karşısında bir hayli şaşırdığı, duy-gulandığı görüldü.

Vali Hasan Kürklü’ye Valilik personeli tara-fından sürpriz doğum günü pastası kesildi.

Vali Kürklü’nün eşi Nesibe Kürklü ve Özel Kalem Müdürü Aygül Göker tarafından hazırlanan sürprize Valiliğin tüm birimlerinde çalışan personelde eşlik etti. 1 Ocak 1966 doğumlu olan Vali Kürklü’ye Va-lilik Toplantı Salonu’nda sürpriz doğum günü pastası kesildi. Sürprizi görünce çok duygulanan Vali Kürklü şu ana kadar böyle bir doğum günü kutlamadığını belirtti. Vali Kürklü pastayı eşi Nesibe Kürklü ile birlikte kesti. Vali Kürklü’ye, Valilik personeli tara-fından eşi ve oğlu Ömer Faruk Kürklü’nün bulun-duğu 3 boyutlu kağıt rölyef tablo hediye edildi.

Öğretmeni tarafından en sevdiğiniz kişiye yılbaşı kartı yazın ödevi nedeniyle Vali Kürklü’ye Dr. Süleyman Oğuz İlkokulu öğrencisi Elif Eylül Bedel tarafından yılbaşı kartı hediye edildi. Bedel ayrıca Vali Kürklü’ye ayrıca Osmanlı Devleti arması hediye etti. Aziziye Köyü’nden Havva Koçak isimli köylü de Vali Kürklü’ye kendi yazdığı şiiri okudu.

Vali Kürklü;  “yeni yılın insanlık alemine,  Bur-durumuza hayırlar getirmesini diliyorum. 2015 yılında çok daha mutlu, çok daha güzel, çok daha müreffeh günler geçirmemizi temenni ediyorum. Bu vesileyle doğum günü partisi benim için güzel bir sürpriz oldu. 2015 yılında da Burdur Valiliği ailesi olarak Burdurumuz için ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive