GündemManşetVALİ ARSLANTAŞ’TAN SÜRÜCÜLERE HIZ UYARISI

4 ay ago

BURDUR Valisi Ali Arslantaş trafikteki sürücüleri hız kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Beraberinde İl Emniyet Müdürü ümit Bitirik ve İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Kılıç ile birlikte Kışla Mahallesi Polis Uygulama noktası ile Atatürk Mahallesi Jandarma Uygulama noktasını ziyaret eden Vali Arslantaş buradaki görevli personelin bayramlarını kutladı.
Arslantaş, uygulama noktalarında durdurulan otomobillerin sürücülerinin de bayramını kutladı.

Jandarma uygulama noktasında basın mensuplarına açıklamada bulunan Vali Ali Arslantaş “bir bayramın daha sevincini, coşkusunu, inşirahını yaşıyoruz. Sizlerin aracılığı ile bütün Burdurlu hemşehrilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Hem Emniyet Müdürlüğümüzün hem Jandarmamızın trafik kontrol noktalarını ziyaret ettik. Bayram vesilesi ile yola çıkan vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ettik” dedi.
Trafikteki vatandaşların hız standartlarına uymasını isteyen ve bazı uyarılarda bulunan Vali Arslantaş “özellikle kazaların sebebi olan şerit değiştirme ihlali yapmayalım. Her iki saatte bir en az 10 dakika mola verelim. Ağır tonajlı araçlar kendilerine ayrılan şeritlerin dışına çıkarak ihlal yapmasın. Bilim kurulumuzca, Bakanlıklarımızca ve Valiliğimizce alınan, Pandemi ile iligli süreci yöneten kararlara riayet edelim. Maske, mesafe ve temizlik şartlarının tercih değil, zorunluluk olduğunun bilinci ile hareket edelim. Bayramınızı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive