Burdur Valisi Ali Arslantaş, merkeze bağlı Güneyyayla Köyü’nde ikamet eden Şehit J. Uzm. Onb. Hikmet Zengin ile Şehit J. Er Göksel Tokat’ın Ailelerine ziyarette bulundu.

 Ziyaret sırasında Milletvekili Bayram Özçelik ve Aile  Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Güven Vali Arslantaş’a eşlik ettiler.

 Aziz Şehitlerimizin emaneti olan Tokat ve Zengin ailelerini evlerinde ziyaret eden Vali Arslantaş, Bayramlarını kutlayarak bir süre şehitlerimizin anne babaları ve yakınları ile sohbet etti.

 Sohbet sırasında herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Vali Arslantaş, devletin bütün kurumlarının daima hizmetlerinde olduğunu belirterek, bir sorunları talepleri olmaları durumunda çekinmeden gelebileceklerini, kapılarının her daim kendilerine açık olduğunu ifade etti.

 Her iki aile ziyaretinde de okunan Kur’an-ı Kerim ve dualarla yad edilen Şehitlerimizin Aileleri, ziyaret dolayısıyla duydukları menuniyeti dile getirerek gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla Vali Arslantaş’a teşekkür ettiler.

 Ayrıca bayram süresince Vali Arslantaş’ın talimatıyla, İl Merkezinde kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, İlçelerde Kaymakamlar ve ilçe müdürleri tarafından bütün Şehit Aileleri ve Gaziler ziyaret edildi.